Новини

  «МИСТЕЦТВО БАЧИТИ КРАСУ В УСЬОМУ»

         Сьогодні в 9-А класі (кл.кер. Бушуєва Л.В.) відбулася незвичайна класна година. В рамках класного проекту «Моя майбутня професія» учні обговорювали професію фотографа. На початку обговорення діти навіть дивувались чи потрібна така професія, адже маючи сучасні гаджети , фотографувати вміє кожен. Дійсно : сфотографувати може будь-хто. А от відзняти цікавий, рідкісний кадр, у незвичайному ракурсі, такий, щоб привернув увагу з поміж інших фото - ця справа під силу не кожному.
      «Озброївшись» своїми «крутими» камерами, ми пішли до парку насолодитися красою осінньої природи і створити свої унікальні фото шедеври. Що з того вийшло судити глядачам. Тож оцініть, будь ласка, наші старання.
  Дякуємо за перегляд.
  P.S. Після захоплюючої творчої екскурсії до парку, діти зробили висновок: фотограф – це художник, який вміє побачити і майстерно передати красу усього, що його оточує.
  11.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  День Учителя

  День Учителя – чудове свято, яке люблять усі : і вчителі, і діти. Адже цей день наповнений щирими почуттями вдячності і любові вихованців до своїх мудрих наставників та радісними емоціями самих винуватців свята. 
         Найбільше цього Дня чекають діти, адже саме в цей день учні мають нагоду подякувати своїм учителям красиво, підготувавши справжнє свято. Вся школа, під керівництвом педагога-організатора Бушуєвої Л.В, від менших до старших, і з великим заповзяттям готувалася до Дня Учителя. Цей тиждень щонайсправжнісінький тиждень учнівського самоврядування: одні учні святково прикрашали школу, інші -  малювали вітальні плакати, ще інші створювали цікаві фотозони,  чимала кількість дітей долучилася до організації святкового концерту… І все це за 2 дні після дистанційки!
          Неймовірні радісні емоції та гарний святковий настрій подарували юні артисти школи своїм любим вчителям підготувавши концертну програму, яка називалася  «Від щирого серця!» . Тож нехай спогади про сьогоднішнє свято відлунюють у ваших серцях, шановні колеги, теплом, добром, щирою дитячою любов`ю  і наповнюють вашу душу радістю і тим відчуттям ( яке найважливіше для кожного вчителя) - ваша праця НЕ марна!
   Зі святом, дорогі колеги!
   
  11.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  «Впізнай казкового героя»

  Учні  3-В класу(класний керівник Кузьмич І.М.) Опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. смт Тиврів, що є козачатами  куреню «Патріот» Вінницького крайового козацького молодіжного об’єднання «Молода Подільська Січ» щиросердно вітають бібліотекарів із їх професійним святом.
        Діти вітали бібліотекаря Буднік В.І. та її колег із публічної бібліотеки Тиврівської селищної ради. Вона запросила дітей  у чарівний світ книги казок, провівши командну вікторину «Впізнай казкового героя». За активність учні отримали від бібліотекаря  в призи  закладинки та кульки. Корисно було дітям обговорити  знову правила бережного поводження  із книгою.  Учні подарували бібліотекарям власноруч виготовлену збірочку прислів’їв про книгу. Щиро вдячні Вікторії Іванівні за запрошення до царства книг. Дякуємо також учителю школи Руснак Є.В. за те, що налаштувала учнів на спілкування із світом цінної книги.                                                                   
    Вітаючи зі святом  шкільного бібліотекаря Вдовенко М.Ю., учні зробили  для школи цінний подарунок із 15 книг для молодших школярів.  Дякуємо також батькам, які разом із дітьми вибрали із сімейної бібліотечки подарунок для школи.   Для майбутніх читачів діти додали власні анотації для книг, які вчились створювати на уроці української мови. Діти вкотре усвідомили, що життя із книгою цікаве та захоплююче.
  11.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  Всеукраїнський День бібліотек

  У святкування Всеукраїнського Дня бібліотек учні 2-Б класу побували  на екскурсії-вікторині у дитячій бібліотеці. Там нас  радо зустріли феї бібліотекарі і повели у чарівний світ казки. Діти активно відповідали на запитання вікторини, отримали масу задоволення та кульки і закладки в подарунок. Обіцяли читати книги, берегти їх , і стати активними читачами бібліотеки. Ми щиро вдячні колективу  бібліотеки  на чолі з Вітою Іванівною за чудову екскурсію.

  11.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  «ОСІННІ ФАНТАЗІЇ»

  24 та 27 вересня відбулася виставка ручної творчості «Природа + фантазія», в якій взяли участь учні 1-4 та 11 класів. Серед  великої кількості виставлених робіт журі важко було обрати найкращі, адже малята спільно зі своїми батьками створили справді чудові вироби та цілі композиції, які вражали своєю оригінальністю, креативністю, майстерністю виконання, а головне всі вони були створені з любов`ю. Та все ж таки хочеться відмітити роботи тих діток, які затратили чимало часу на втілення свого задуму. А саме це роботи таких учнів: 3-В клас:  Сидорук Валерія, Ріта Шевчук, Артем Мединський, Штодько Андрій, 3-А клас : Ткачук Іван та Назаренко Іванка; Маловський Артем (2-А); Ковальчук Даша (2-Б), Ляхович Карінка (1-Б), Горбик Матвій (1-Б). Особливо хочеться відмітити ученицю 1-Б класу Топольницьку Соломійку, яка створила аж 4! поробки. Молодці дітки! Щира вдячність батькам за підтримку, допомогу в майструванні та розвитку креативного мислення, творчості, уяви та фантазії своїх діток. Разом з тим під час такого спільного виконання творчих робіт відбувається духовне єднання між дітьми та їхніми батьками,  діти вчаться бачити красу в усьому, цінувати і берегти навколишній світ та створювати прекрасні речі своїми руками, що піднімає самооцінку дитини. Отже, такі проекти дуже корисні і цікаві як для малят так і старшого покоління.
      Виставку організувала педагог-організатор Бушуєва Лариса В`ячеславівна.
      Щира подяка класним керівникам початкових класів за допомогу в організації активної участі своїх вихованців у даному творчому заході.
  11.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  Події Бабиного яру

  Події Бабиного яру - жахлива сторінка в історії нашої держави.Учитель історії Гончарук О.М. разом з  учнями 11 класу відвідали могилу розстріляних євреїв у 1941 році в Чорному лісі.Також було організовано перегляд відео презентації про провідників,які рятували євреїв під час подій ІІ Світової війни.Олена Михайлівна донесла учням інформацію про ті страшні події на основі свідчень очевидців.

  11.10.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 «67» 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87
  Всього новин: 521