Новини

  КАНІКУЛИ! УРА!!!

       Ось нарешті і настало довгождане свято школярів – Свято Останнього Дзвоника. Весело, цікаво і в незвичній формі провели останній навчальний день учні 1-10 класів. Через  карантинні вимоги (заборону проводити масові заходи) традиційну лінійку для всіх учнів школи довелося відмінити. Але ж як залишити дітей без свята та веселощів!? Саме тому, порадившись з учнівським самоврядуванням школи, вирішено було провести розважальний квест «Здрастуй, літо!Школо, до побачення!», який під керівництвом педагога-організатора школи Бушуєвої Л.В. підготували спільно з учителями члени учнівського самоврядування.

         Два дні поспіль подвір`я школи, як море хвилями, шуміло, переливалось різними барвами, сміялось і раділо життю. Чого тут діти тільки не робили: танцювали і співали, стрибали і на мітлах ганяли, цікаві задачки і загадки розгадували, у вікторину грали і слова складали, слідопитами були, рок-зірками себе представляли і навіть в кіно знімались! Короче кажучи, цікаво і змістовно розважались, свої таланти і отримані в школі знання демонстрували. Ось на такому позитиві, в гарному настрої, щасливі і веселі розпрощалися учні зі школою і пішли на довгождані канікули.

        Дорогі діти, нехай літо буде для вас теплим, сонячним, барвистим, наповненим цікавими подорожами і пригодами, зустрічами з цікавими людьми і новими друзями. Але й про школу не забувайте! Вона, як і ми, вчителі, будемо, як завжди, з нетерпінням чекати на зустріч зі своїми любими учнями в стінах рідної домівки - найкращої в світі (для нас) Тиврівської школи! Повертайтеся здоровими і щасливими! До зустрічі, любі друзі!

  https://m.facebook.com/groups/466496670425850/permalink/1105128553229322/

  11.06.2021 | Aдмін | Читати далі

  День цивільного захисту

  У  переддень завершення навчального року в Опорному закладі ЗСО І-ІІІ ступенів смт Тиврів Тиврівської селищної ради пройшов День цивільного захисту населення. У цей день була проведена навчальна евакуація, у класах пройшли бесіди з повторення правил поведінки та дій у надзвичайних ситуаціях, вміння користуватися засобами індивідуального захисту. По сигналу тривоги учні та працівники закладу організовано залишили навчальні приміщення. Кожен клас  евакуювався через визначений вихід та вишикувався перед входом у протирадіаційне укриття. Учителі прозвітували про кількість евакуйованих учнів класу. Такі заняття сприяють виробленню навички діяти чітко та злагоджено в разі надзвичайної ситуації, збереженню найцінншого - життя та здоров'я кожної людини.