Новини

  Мама - це найцінніше, що є у людини!

  Сьогодні у 10б виховна година була приурочена Дню матері. 
   Нехай кожна мама на світі буде здорова і щаслива! Мама  - це найцінніше, що є у людини!
  15.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  Вона – джерело любові

  День матері – це одне із найзворушливіших свят, бо кожен із нас з дитинства і до своїх останніх днів несе у своїй душі єдиний і неповторний образ  своєї мами. Міжнародний день сім’ї відзначається щорічно 15 травня. З сім’ї починається життя людини. Вона – джерело любові, поваги  та прихильності, те, без чого не може існувати людина, бо з сім’ї починається життя людини. 

  В ці травневі дні у 2-А класі проведено цілу низку заходів, в ході яких діти долучилися до вшанування своїх матусь та родини.
  До Дня матері учні виготовили вітальні листівки, малювали портрет матусі, переглянули відеоролик "Притча про маму", виконали пісню про маму, а з нагоди Міжнародного дня сім’ї переглядали відеопрезентацію "Що таке сім'я?",  дивилися мультфільми про родину та сім'ю, виконували цікаві завдання на українській мові ( склади прислів'я, розгадай філворд, тощо).
   
  15.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  День матері

  В Україні щорічно у другу неділю травня відзначають День матері. Учні 2-Б класу, де класний керівник - Тригуба Світлана Леонідівна, асистент вчителя - Морозова Ірина Сергіївна сьогодні вшановували своїх мам і дякували їм за найкращий подарунок - ЖИТТЯ. Мами - вони як гудзики, на них все тримається...особливо, у наш час...

   

  15.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  "ПОБРАТИМИ" ДРУЖБУ ЗНАЮТЬ, ТОМУ Й ЗАВЖДИ ПЕРЕМАГАЮТЬ!

                                   (Про результати участі шкільного рою "Побратими" в територіальному етапі всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл. Джура)                                                                         І знову ще одна ПЕРЕМОГА  в скарбничку досягнень нашого закладу. Рій "Побратими" у складі ройового Антона Фаріона, хорунжого Берегового Р., джур Юрця Н., Кукурудзи А., Гончарука А., Півошенко Я, Робакідзе Л. та Аркушенка В. у загальному заліку змагань територіального етапу всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл. Джура"серед 7 команд Тиврівського ОТГ посіли ПОЧЕСНЕ ПЕРШЕ МІСЦЕ!                                                                        Вітаємо наших молодих козаків і козачок, яку продемонстрували гідний вишкіл у стройових змаганнях "Впоряд" ,  високий рівень знань з історії козаччини у змаганні "Відун",, спритність, швидкість, гарну фізичну підготовку у "Спортивно-воєнізованій естафеті",  командну діяльність, кмітливість та вміння орієнтуватися на місцевості у змаганнях "Пластун". Наш заклад пишається своїми джурами і бажає їм ще більших перемог як у таких іграх, так і в житті на благо своєї Батьківщини!                                                                        Дякуємо нашим учителям-менторам рою - членам шкільного штабу "Джура" Власюку І.В., Бушуєвій Л.В.. Сапризі О.О., Гончарук О.М., Савельєву А.В., Кузьмич І.М.  за чудову командну роботу  та підготовку наших "соколят" до змагань гри. Разом ми - велика сила! З такою молоддю і такими наставниками Україна обов'язково переможе! Слава Україні та її патріотам! Героям - вічна слава і шана!

  15.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  КЛАС БЕЗПЕКИ


       Збереження життя й здоров’я наших дітей, як майбутнього української нації, - одне із пріоритетних завдань кожного з нас. Одним із основних напрямків закладів освіти є навчання школярів безпеки життєдіяльності та основам збереження власного життя і здоров’я у різних надзвичайних ситуаціях. На вимоги МОН у нашому закладі освіти під керівництвом учителя Основ медичних знань Бушуєвої Л.В. у співпраці з учителем Основ здоров’я Добровольської О.А. із залученням інших учителів та медпрацівниць школи створено КЛАС БЕЗПЕКИ, в якому учнів  навчають основам безпечного середовища. В даному класі облаштовано такі локації:
  • локація перегляду відеоуроків та презентацій;
  • локація пожежної безпеки (для вивчення правил пожежної безпеки, алгоритму дій при пожежі, вивчення основ користування вогнегасниками тощо);
  • локація мінної безпеки (для вивчення правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів);
  • локація безпеки життєдіяльності (для вивчення правил безпечної поведінки у різних сферах життя);
  •  локація домедичної допомоги (для проведення занять та тренінгів з надання першої домедичної допомоги при травмах різного характеру та опіках);
  • ігрова локація (для дітей молодшої вікової категорії для проведення тематичних рухливих ігор та вправ).
     Також у Класі безпеки є чимало методичного та агітаційного матеріалу: буклети, листівки, плакати, аудіоролики, відеоролики, презентації, слайди, мультфільми, тематичні розмальовки, кросворди, тести тощо.
     Для створення цього дуже необхідного на даний час класу кожен з учителів долучався чим міг (клас облаштовано силами та власними коштами учителів). Також висловлюємо щиру вдячність начальнику Відділу освіти, культури, молоді та спорту Тиврівського ОТГ Касянчук Л.Л. за надані нові парти для даного класу, а також випускнику нашої школи (який з певних міркувань побажав залишитися неназваним) за надані для Класу засобів пожежогасіння та костюмів пожежників-рятувальників.
      Сподіваємося що такий клас стане у нагоді учням для кращого засвоєння ними основ безпеки життєдіяльності та дій в надзвичайних ситуаціях.
   
  15.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  37 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС

  26 квітня 2023 року виповнюється 37 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, яка вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики техногенною катастрофою. У 3-Б класі ( класний керівник Плащова Н.В., помічник учителя  Березюк К.В.) проведена виховна година на тему  «Урок пам’яті  Чорнобиля»
                      Діти почули про наслідки Чорнобильської аварії, побачили роботу  енергоблоків на 5 електростанціях ( діючі зараз 4), почули відповіді на запитання «що таке радіація і наскільки вона  шкідлива для людей» - від  експерта – іона. Зробили  висновки, що ми маємо навчитися безпечно жити і працювати, ніколи не нехтувати правилами безпеки, гарно  вчитися, берегти  природу і не шкодити їй.
  15.05.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 «36» 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87
  Всього новин: 521