Новини

  ПРОФІЛАКТИКА БЕЗПЕЧНИХ ЛІТНІХ КАНІКУЛ

  16 червня 2023 року відбулася зустріч учнів Опорного закладу І-ІІІ ст смт Тиврів з працівниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій м.Вінниця, яку організували начальник Відділу освіти, молоді, культури, туризму і спорту Касянчук Людмила Леонідівна та провідний фахівець відділу Забезпечення заходів пожежної профілактичної роботи у Вінницькому районі Сторожук Ольга Вікторівна.
  Зустріч проводилась з метою профілактики безпечної поведінки вихованців під час літніх канікул у воєнний час.
  Начальник групи піротехнічних робіт Скрипник Тарас Леонідович ( до речі, сапер, який неодноразово працював у зоні бойових дій) показав наочно і розповів дітям про вибухонебезпечні предмети ( як вони виглядають, принцип і радіус їх дії, від чого вони можуть здетонувати) і зауважив на правилах поведінки під час їхнього знаходження.
  Водолази-рятувальники
  Уманець Олександр, Білецький Юрій, Панченко Володимир продемонстрували глядачам костюми підводних рятувальників і розповіли дітям про фронт своїх робіт.
  "Зіркою" цієї зустрічі була німецька вівчарка-рятувальниця Фріда, з якою малюки залюбки фотографувалися. Кінолог (дресерувальник Фріди) Грушевський Юрій Леонідович розповів присутнім як відбувається пошук та рятування людей з-під завалів за допомогою собак-рятувальників, дав корисні поради по дресируванню домашніх улюбленців (собак).
  Зустріч була цікаво-пізнавальною і корисною.
  Висловлюємо щиру вдячність вищезгаданим працівникам ДСНС УКРАЇНИ м.Вінниця та організаторам заходу Касянчук Людмилі Леонідівні та Сторожук Ользі Вікторівні за організацію такого корисного на сьогоднішній ( воєнний) час заходу.
   
   

   

  29.06.2023 | Aдмін | Читати далі

  Пролунав останній дзвоник

  2 червня 2023 року в Опорному закладі ЗСО І-ІІІ ст смт Тиврів пролунав останній дзвоник, але канікули для наших діток ще не розпочалися:були екскурсії, туристичні стежини, відпочинок у парку, шкільний олімп. А також були гарні випуски у 4, 9 класах. Учні 11 класу проводили підготовчу роботу на зупинці на виїзді із Тиврова. І на завершення був випуск в 11 класі. Незабутня подорож для учнів 4-в класу до Меджибожа, а також екскурсія 11 класу до Карпат та до м. Чернівці. Всі учні, які не бажали відпочивати вдома, були задіяні в класних заходах. Гарних канікул усім та спокійного відпочинку 💙💛

  https://www.facebook.com/groups/466496670425850/permalink/1578904395851733/

  29.06.2023 | Aдмін | Читати далі

  «Шкільний Олімп-2023»

  Ось і завершився цей такий нелегкий рік навчання у воєнний час: з повітряними тривогами, змішаним дистанційно-очним навчанням, повний стресів і переживань, але водночас і сповнений надій і сподівань. Нелегко було усім: і учням, і їхнім батькам, і учителям. Але ми вистояли і прийшли до успішного фінішу з чималим списком перемог, як у навчанні, так і в позашкільній діяльності.
  Наш заклад - це розмаїття талантів сьогодення і сповнене високих устремлінь прийдешнє. Приємно, що і цьогоріч наша школа, а значить і наше містечко, і вся Україна повниться молодими обдаруваннями. Це майбутнє нашої країни, її надія, її гордість.
  29.06.2023 | Aдмін | Читати далі

  Гарні справи на користь людей

  Випускники 2023 року Опорного закладу І-ІІІ ст смт Тиврів засвідчили, що здатні робити гарні справи на користь людей.
  Підхопивши ідею сусідніх громад , хлопці та дівчата розмалювали зупинку на краю Тиврова .
  Патріотичні мотиви та яскраві кольори вселяють віру та оптимізм в завтрашньому дні українців.
  Дякую за сприяння депутатам Тиврівської селищної ради Вітюк Л.М, Левчук О.І., Тиврівська селищна рада, відділ освіти, культури, молоді, спорту Касянчук Л.Л. Тиврівський комбінат комунальних послуг.
  Майстрині Петриківського розпису Масюк Н.Л, заступнику директора з виховної роботи Опорного закладу ЗОШ І-ІІІст Бучинській Г.Е., які творили разом з нами.
  Хтось вважає, що добрі справи роблять тихо.Мені ж захотілося про це розповісти, щоб інші юнаки та дівчата долучалися до гарних справ Тиврова.
  Нехай щастить Вам, мої молодші друзі, творці власного майбутнього й майбутнього України.
   
   
   
   
   

   

  29.06.2023 | Aдмін | Читати далі

  ВИШИВАНКА ОБ’ЄДНУЄ СЕРЦЯ

  Гарне було сьогодні свято приурочене Всесвітньому дню вишиванки організоване спільно закладами освіти і культури Тиврівського ОТГ.  Тиврів наче проснувся, ожив, «одягнув вишиванку» барвисту, яскраву, святкову. Усі один одного вітають , наче настав День Перемоги. Адже вишиванка - це наш ідентичний код нації, це те, що вирізняє нас з-поміж інших народів. На білому полотні вишито долю народу різного кольору нитками переважно червоного ( любові)та чорного ( журби), дрібними хрестиками, що символізують кожного з нас і переплітаючись у чудовий квітчастий візерунок, демонструють душу народу - світлу, чисту, наповнену красою і любов’ю. Люблю це свято!  Воно об’єднує серця.
  На святковій виставці були представлені цікаві роботи майстринь нашої громади вишиті  різними техніками сорочки, рушники, картини, ікони. Родзинкою свята була виставка домотканих сорочок, вишитих технікою властивою Тиврівщині - низью, яку під коментар знавця української вишивки ( директора місцевого краєзнавчого музею)  А.І.Олімчук продемонстрували наші чарівні красуні - одиннадцятикласниці.  Під час свята учнями 3 класу було організовано благодійний ярмарок, з якого було зібрано 500 грн на потреби ЗСУ. Чимало учнів школи взяли участь у віночку пісень присвячених вишиванці.  Також учителями закладу було оформлено фотозону, на фоні якої гості свята залюбки фотографувалися. Ведучими цього святкового дійства були також учителі школи : ЗДЗВР Бучинська Г.Е. та Франко Т.В. Свято вдалося і запалило присутніх гарним настроєм на весь день. 
  ДЯКУЄМО НАШИМ ГЕРОЯМ-ЗАХИСНИКАМ ЗА МОЖЛИВІСТЬ ВІДЗНАЧИТИ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ У СПОКОЇ І ПІД ЧИСТИМ НЕБОМ. Будьте певні: ваш героізм та жертовність не даремні. Ми і наші українські ! діти збережемо нашу самобутність,  звичаї і традиціі, наше єство, те, що об’єднує нас у гордий, незламний, вільнолюбивий народ. 
  СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЇЇ ГЕРОЯМ ТА НЕЗЛАМНОМУ НАРОДУ!
  Носімо вишиванки! Вони так всім до лиця і об’єднують серця!
   
   
   
   
  25.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  Це закодована енергія народу

  До Дня вишиванки у 7-А класі (класний керівник Киришова Р.О.) проведена година  спілкування "Що я відчуваю, коли на мені вишиванка". Роздуми дітей засвідчили їхнє розуміння того, що вишиванка - це не просто  гарний одяг. Це закодована енергія народу,  пароль якої знаходиться в серцях усіх українців.   Ось окремі  висловлювання школярів:   "Коли я одягаю вишиванку, відчуваю себе справжнім українцем".     "Коли на мені вишиванка, я відчуваю гордість за свій великий, незламний народ".  "Коли  на мені вишиванка, я відчуваю захист, затишок".     "Коли я був за кордоном і одягав вишиту сорочку, почувався вдома".    Бо й справді, вишиванка - це наше, рідне.  У ній - історія України, її слава і біль, сльози і краса, її невичерпна різнобарвність. Мережана сорочка стала засобом самовираження та національної гордості українців.

  25.05.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 «34» 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87
  Всього новин: 521