Новини

  засідання фізико-математичної та гуманітарної професійної спільноти вчителів

  28 жовтня на базі Опорного ЗЗСО І-ІІІст.смтТиврів відбулися засідання фізико-математичної та  гуманітарної професійної спільноти вчителів,на якому були розглянуті питання ЗНО,інструктивно- методичні рекомендації щодо вивчення математики,фізики,інформатики, української мови та літератури.В роботі засідань брали участь також  учителі-предметники філій Опорного закладу с.Василівка та с.Дзвониха.

  30.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  22 жовтня, згідно плану роботи школи із патріотичного виховання

  22 жовтня, згідно плану роботи школи із патріотичного виховання, в  Опорному закладі  ЗСО І-ІІІ ст. смт Тиврів пройшла квест-гра  «Козацькими стежками» для учнів початкової школи . Гру організувала керівник гуртка «Джура» Кузьмич І.М. В грі брали участь учні 2-А- курінь «Нащадки козаків»(класний керівник Безугла Л.І ,  асистент  вчителя Пасічник О.В.), 2-Б – курінь «Козачата»     ( класний керівник Плащова Н.В., асистент  вчителя Берзюк К.В.), 3-Б – курінь «Побратими» (класний керівник Шевчук І.Л.), 3-В – курінь «Патріот» (класний керівник Кузьмич І.М.)
      Цілий тиждень діти готувались до гри із своїми вчителями – добирали назву куреню, гасло, створювали емблему,досліджували й  малювали козацьку зброю разом із батьками ( усі класи були дуже активними), вивчали пісні разом із вчителькою музики Сапригою О.О., дізнавались про спосіб життя козаків, черпали мудрість у козацьких прислів’ях. Гра мала 7 зупинок, на кожній із них учні промовляли дружньо гасло куреню, що їх організовувало до дисципліни й активності. Найважчою для дітей була зупинка строю і пісні (суддя- учитель музики Саприга О.О.)Треба було крокувати і співати одночасно козацьку пісню. Дітям це уміння дуже пригодиться у походах. На зупинці «Козацькі прислів’я (суддя- вихователь ГПД Коцюба Л.Є.) діти продовжували початки  прислів’їв. Показала глибоку зацікавленість історією козацтва  зупинка «Козацька вікторина» (суддя учениця 10 кл. Бучинська Богдана). Уяву та увагу демонстрували діти на зупинці «Козацький художник» (суддя – учитель початкових класів Ткачук О.С.), малюючи по частинах усім класом портрет  козака. Зупинка «Козацькі клейноди» (суддя – асистент вчителя Пасічник О.В.) здивувала дітей демонстрацією козацьких речей.  На зупинці «Козацька зброя»( суддя – учень 7-Б класу Руденко Даніель,  що займається бойовим гопаком) дітям треба було виконувати усім класом гімнастичну розминку із палицями . Також для сміливих хлопчиків та дівчаток пропонувалось  повторити  виконання вправ із шаблею та бойовою козацькою сокирою. Увагу, кмітливість, дружність проявляли учасники гри на зупинці «Козацькі забави» (суддя – вчитель початкових класів Кузьмич І.М.) Щиро вдячна усім вчителям, дітям-суддям, учням 2-А,2-Б, 3-Б,3-В за активність.
    Завершилась гра врученням керівника гуртка «Джура» грамот і цінних   книг , буклетів.  Вітаємо переможців:  курінь «Патріот» - І місце, курені «Козачата», «Нащадки козаків», «Побратими» - ІІ місце. Найголовнішим здобутком  козацької гри було усвідомлення дітьми думки про те, що козаки – це герої-захисники рідної землі, від них можна багато чого навчитись корисного,
   до того ж змагатись усім класом разом – весело й цікаво!
   
   
  30.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  Внутрішньошкільні змагання з волейболу

  20.10.21. відбулися внутрішньошкільні змагання з волейболу серед учнів(хлопців)9-11 класів. Доклавши чималі зусилля І місце виборола команда  9-а класу. ІІ місце зайняла команда 11 класу, ІІІ місце команда10 класу.

  Змагання провели вчителі фізичної культури Безуглий О.В., Власюк І.В.

  22.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  Всеукраїнський день відповідальності людини

  19 жовтня 2021 року у 7-А класі (класний керівник Гончарук Ольга Феліксівна) відбулась виховна година присвячена Всеукраїнському дневі відповідальності людини.
  Учні дізнались про історію виникнення цієї події. Просканувавши QR-код, ознайомились із біографією видатного українця Богдана Дмитровича Гаврилишина - автора "Декларації відповідальності людини".
  Під час обговорення пунктів Декларації школярі записали власні статті відповідальності учнів.
  22.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ ВИПУСКНИКАМИ - ГЕРОЯМИ-ЗАХИСНИКАМИ.

  І ось нарешті довгоочікувана відпустка і дорога додому... 
  Саме в День захисника України, 14 жовтня, наш Тиврівський герой-захисник Назар Зурабійович Робакідзе після тривалої служби на передовій приїхав додому. Окрім, рідних та друзів, односельці радо вітали свого мужнього воїна. З нетерпінням чекали на нього і в школі, оскільки Назар - колишній випускник нашої школи. Замість колишнього хлопчака, якого всі згадують, як хорошого, безвідмовного в допомозі учня, перед нами стояв справжній воїн: високий, статний, змужнілий, бородатий, дорослий, хоча й зніяковіло посміхався, як завжди, своєю по-дитячому щирою посмішкою. Дітлахи не зводили очей з героя…
  У свої двадцять років, за покликом юних сердець, хлопці пішли захищати свою Батьківщину і нас з вами від ворога, що зазіхає на нашу землю. Ще зовсім юні, але вже такі дорослі юнаки з честю, гідністю і великою відповідальністю виконують свій почесний обов`язок: Назар у якості командира взводу, а Богдан – сапер. На початку свого самостійного життя хлопці вже не тільки «понюхали пороху і диму», а вже знають що таке війна і втрата побратимів. АТО – це реальна школа мужності, це вам не «війнушки» на гаджетах грати…
     Окрім, дітей та учителів, на солдата чекав сюрприз – солодкі подарунки, які щедро зібрали для своїх захисників вчителі, учні школи та їхні батьки. Усі зібрані солодощі для Назара, Богдана Кондратюка та їхніх побратимів, Назар зобов`язався особисто доставити у свою частину, на передову. Та на цьому сюрпризи для героя не закінчилися. За особисту мужність і самовідданість, виявлені під час бойових дій, високий професіоналізм, активну громадянську позицію з нагоди Дня захисника та захисниць України Назарія Зурабійовича Робакідзе – учасника бойових дій було нагороджено Почесною Грамотою Вінницької обласної державної адміністрації та Обласної Ради!
  Школа пишається своїми героями і зичить їм та усім нашим захисникам скорішого закінчення війни та щасливого повернення до дому, до сім`ї, до людей, які люблять, хвилюються і завжди чекають.
  Хай щастить нашим героям-захисникам!
  22.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  Про професію військового, захист України та патріотизм

  Про професію.військового, захист України та патріотизм говорили сьогодні в 11 класі. НА годину спілкування до юнаків та дівчат завітав начальник відділення рекрутингу та комплектування п'ятого відділу вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки старший лейтенант Биковський Олександр Петрович - колишній учень школи. 
      Напередодні Дня захисників та захисниць України , Дня козацтва учні побажали військовим сили, здоров'я. Ключовим у розмові було речення:
  " Україна є , Україна буде" .Мирного неба й гарного майбутнього всім!
   
  15.10.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 «63» 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87
  Всього новин: 521