Новини

    "21 листопада - День гідності та свободи"

    Сьогодні у 2-Б класі (вчитель - Тригуба С.Л., асистент-вчителя - Морозова І.С.) була година спілкування: "21 листопада - День гідності та свободи". Класний керівник познайомила з історією свята "Дня Гідності і Свободи". Учні досліджували слова "свобода" і "гідність". Де слово "свобода" було біль-менш зрозумілим. Свобода - це відсутність примусу, ситуація у якій люди можуть робити вільний вибір. На долоньках-шаблонах учні читали тлумачення, що означає слово "гідний". Гідний - це той, хто говорить правду, хто любить свою Вітчизну, хто має добре серце...                                                     То, що ж таке гідність? У наш нелегкий час, коли шкала цінностей перевернута, коли матеріальне важить більше, ніж духовне. Здається, що вже зникли благородство та честь, доброта та милосердя. Але це не так. Є цінності, які не зникнуть ніколи, на них не вплинуть історичні кризи. Ці цінності народжені для того, щоб вічно ЖИТИ!

    05.12.2022 | Aдмін | Читати далі

    "Україна - територія гідності та свободи"

    Сьогодні , 21 листопада, у 5-А класі проведено  класну годину "Україна - територія гідності та свободи". Класний керівник Пшеничнюк М.П. ознайомила учнів з історією запровадження Дня Гідності та Свободи. Учні висловлювали думки про те, що означає бути гідним, що важить свобода для країни й для кожного  з нас. Учні  вшанували хвилиною мовчання пам'ять про полеглих  патріотів.

    05.12.2022 | Aдмін | Читати далі

    Всесвітній день добра

    14 листопада 2022р. учні  4-В класу (класний керівник Кузьмич І.М.) Опорного закладу ЗСО І-ІІІст. смт Тиврів, що є козачатами  куреню «Патріот» Вінницького крайового козацького молодіжного об’єднання «Молода Подільська Січ», змістовно провели Всесвітній день добра. Тема розмови  -  «Ланцюжок добра або завжди варто починати з себе». Усі разм створили ланцюжок із конретних  добрих справ, що виконували під час вихідних днів.  Ірина Миколаївна почала  ланцюжок добра із розповіді про те, що разом із колегою Тетяною Дмитрівною та мамою і сестрою Воїна ЗСУ, їх сусідами та знайомими робили вареники для поранених бійців. Кожен із дітей наводив приклад проявів добра для своєї родини у щоденних побутових справах. Особливим проявом добра, що став прикладом для інших родин класу, стали відвідини батьків Артема Мединського нашого учня-переселенця із Маріуполя Роми із овочами та фруктами. На особливу повагу і прояви добра заслуговують воїни ЗСУ, ось тому й вирішили створити малюнки та обереги, щоб додати Бійцям сили духу та подякувати за захист. Переглядали цього дня і відео із діяльністю волонтерської ГО «Стефанія», що й попросила створити малюнки та обереги для поранених земляків-вонів ЗСУ, що знаходяться на південному фронті. Козачата усвідомили важливість Всесвітнього свята добра, пообіцяли  творити щодня і всюди добрі справи, склали плани на колективні майбутні справи добра.

    05.12.2022 | Aдмін | Читати далі

    Конкурсі , Захисники та захисниці України "

    Підтримати інтерес кожного учня до історії України дуже важливо та необхідно. А якщо додати ще відчуття змагання, то отримаємо цікавий творчий конкурс. Учні 6 - Б класу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі,, Захисники та захисниці України ", який був організований на освітньому онлайн - порталі  ,,На Урок" (з 11 жовтня - 10 листопада). Учні мали можливість доповнити свої знання про звитягу захисників доби Київської держави та українських козаків, подвиги українців і українок в часи Другої світової війни та ключові події Російсько - української війни. Результати конкурсу : серед 11 учасників класу дипломами ІІ ступеня нагороджені Василишина Іванка, Трепака Валерія, дипломи І ступеня нагороджені Дуброва Дар'я, Совик Михайло. Всеукраїнські творчі конкурси для учнів завжди цікаві та пізнавальні. Спробуйте і обов'язково у цьому переконаєтеся.

    16.11.2022 | Aдмін | Читати далі

    «Поспішайте творити добро!»

    У 2-Б класі  14 листопада (вчитель – Тригуба С.Л., асистент вчителя Морозова І.С) відбулася година спілкування «Поспішайте творити добро!» Адже, 13 листопада Всесвітній день доброти.

    Другокласники привіталися і подарували один одному посмішку, послухали розповідь про історію цього свята. Прочитали та записали правила доброти. Пригадали добрі справи, які роблять  саме вони. Пообіцяли завжди вживати в своєму мовлення ввічливі слова. Дізналися, що немає ні «великого», ні «маленького» слова «ДЯКУЮ». Правильно  треба вживати: ґречно дякую, красно дякую, красненько дякую, уклінно дякую.

    Учні дізналися, що добро — широке поняття, яке має безліч проявів. Його приємно не тільки отримувати, а й дарувати самому, від чистого серця. Коли ми робимо добрі справи, то теж отримуємо від цього задоволення.

    Доброта — це та людська якість, на якій будується світ. Вона має властивість поширюватися і повертатися до того, від кого починалася. Недарма народне прислів’я говорить: «Твори добро, і воно тобі повернеться».

            Ми схильні сподіватися, що наше життя буде довгим і стабільним. Але такі очікування не завжди виправдовуються. Доля людини — це не пряма світла смуга, а тернистий шлях, наповнений різноманітними випробуваннями. Ніхто не знає, яким буде його завтрашній день і чи буде він взагалі. Життєві обставини можуть скластися так, що багата людина стане бідною, а здорова — хворою. І той, хто допомагав або не допомагав іншим — сам може потребувати допомоги.

    Я абсолютно впевнена, що не краса, а саме ДОБРОТА врятує світ. Допомагайте нужденним сьогодні, тут і зараз!

    Життя таке коротке, тож поспішайте робити добро!

    16.11.2022 | Aдмін | Читати далі

    Милозвучна, популярна, багата, чарівна - це все про нашу з вами рідну мову.

    Милозвучна, популярна, багата, чарівна - це все про нашу  з вами рідну мову. Сьогодні учні 3-Б класу ( класний керівник Плащова Н. В. помічник  вчителя - Березюк К.В) доєдналися  до найбільшого українського флешмобу - диктанту національної єдності. Але оскільки даний захід розрахований  на дорослу аудиторію, то учні нашого класу писали свій диктант, який має назву " Рідна мова". Сьогоднішній день був для нас великим святом: діти  прийшли до школи в вишиванках, нас привітали  начальник  відділу освіти Касянчук Л.Л. та завуч школи Власюк І. М. Побажали нам гарно написати диктант, завжди розмовляти  тільки українською мовою, бути гідними дітьми  нашої рідної України. Учні гарно написали диктант  і зробили висновок, що  рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається рідною та зрозумілою на все життя.

     

    16.11.2022 | Aдмін | Читати далі
    Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 «52» 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94
    Всього новин: 563