Новини

  Щороку 22 січня українці відзначають День Соборності.

   
  В українській мові «соборність» означає всеєдність, цілісність, неподільність. Тож нехай цей урочистий день утвердить нас у єдності та патріотизмі, додасть кожному наснаги працювати задля блага нашої країни та добробуту наших людей.
  Здобувачі освіти Опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст смт Тиврів підготували інформаційну онлайн лінійку.
  Вони вірять, що життя в нашій чудовій країні буде для кожного в достатку, радості і спокої. Вони твердо переконані, що завжди над нашими землями буде світити сонце, і всім буде світло, тепло та затишно!
  24.01.2022 | Aдмін | Читати далі

  Хай летить колядка...

          
  (Продовжуємо традиції нашого народу)
         Український народ багатий на свої унікальні традиції. Деякі з них ведуть свій відлік від язичеських часів. Інші з`явились із хрещенням Київської Русі. Але зовсім неважливо коли вони виникли. Головне - що це наше рідне - українське. І ми покликані зберегти і передати нащадкам ті наші особливості, які вирізняють нас з поміж інших народів.
         Учні Опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст смт Тиврів свято шанують  традиції  та звичаї свого народу. І хочу додати: їм це подобається! Ось і під час вивчення традиції зимового циклу дітки із задоволенням змагалися хто більше знає колядок та щедрівок. І дійсно - малята знають їх так багато, що ми вирішили відзняти "Віночок колядок та щедрівок", які були записані в нас, на Поділлі  з уст мам, бабусь та прабабусь. 
  Старалися всі, співали, як могли. Але головне  не стільки якість виконання, скільки масовість і радість в дитячих очах під час співу. 
  Ми впевнені, що наші традиції ніколи не зникнуть, оскільки молоде покоління, як і ми, із задоволенням їх дотримується і свято береже, щоб передати своїм нащадкам цей неоціненний скарб.
  Флешмоб у співпраці з музичним керівником Сапригою О.О. та класними керівниками початкових класів організувала педагог-організатор Бушуєва Л.В.
    
   
  24.01.2022 | Aдмін | Читати далі

  Таємниці написання «Щедрика»

  Для учнів 3-В класу (класний керівник Кузьмич І.М.) Опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. смт Тиврів, що є козачатами  куреню «Патріот» Вінницького крайового козацького молодіжного об’єднання «Молода Подільська Січ», традицією вже стало 13 січня проводити День легендарного «Щедрика». Сьогодні вони  зустрічались з істориком школи Гончарук О.М. Вона  зі своїми учнями вивчає творчість композитора, таємниці написання «Щедрика». Діти дуже уважно слухали Олену Михайлівну, адже вона розповідала багато цікавого про життя композитора на Тиврівщині. Взнали, що Леонтович  у Тиврівському духовному єпархіальному училищі (нинішньому ліцеєві) викладав  церковний  спів й чистописання. Здивувались учні, що мелодія «Щедрика» має енергетичний малюнок у формі багатопелюсткової квітки. Після прослуховування щедрівки захотілось дітям і самим намалювати свої фантазії.            Цього року, як зазвичай, козачата вирішили знову пройтись стежками М.Леонтовича і заспівати його й своїм душам «Щедрик», що є візитівкою України біля хати, в якій він проживав.

  24.01.2022 | Aдмін | Читати далі

  Зі старим Новим роком, українці!

   
  Щедрого на все хороше Нового 2022 року!
  Приймайте музичне вітання від учнів 9-А та 10 класів Опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст смт Тиврів та їх класних керівників Бушуєвої Лариси В`ячеславівни та Саприги Олени Олексіївни.
  24.01.2022 | Aдмін | Читати далі

  Дякую...

  Дякую...Яке коротеньке слово.Лише п'ять букв.А який у ньому великий зміст!!!
  Ніколи не кажіть, що в мене чогось немає.Дякуйте за те, що у вас є!Дякуйте Богу, що ви можете бачити, чути, відчувати, любити і просто жити, бо в інших і цього може й не бути.
  Колись наші предки казали:"Спаси Боже, спаси Біг", що у повсякденному вжитку перейшло у "спасибі".Це слово особливе.Це не просто подяка.Це слово- молитва!
  Може бути безліч зірок на небі,безліч краплин у морі.Але на цілому світі лише єдина МАТИ! Сьогодні у 1-Б класі, де класний керівник Тригуба С.Л. , вчитель-асистент Морозова І.С.  цілий день був  присвячений слову "спасибі".Вчителька провела бесіду "Кому і за  треба дякувати?" Діти говорили слова-подяки своїй найдорожчій людині, а вчителі знімали відео і відправляли батькам.Учні списували вірш до Всесвітнього дня "Дякую".А додому пішли з листівками - сердечками для мами.
  24.01.2022 | Aдмін | Читати далі

  КАНІКУЛИ, УРА!

  У нашій школі вже стало доброю традицією розпочинати канікули цікавою поїздкою. Чимало учнів 1-10 класів у супроводі своїх класних керівників та педагога-організатора вкотре відвідали м. Вінниця, яке не перестає нас дивувати. Спочатку в місцевому драмтеатрі діти переглянули чудову виставу-мюзикл "Красуня і Чудовисько" . Затамувавши подих, маленькі глядачі із захопленням дивились казкове дійство, яке відбувалося на сцені. Насолодившись мистецтвом, дітки відправилися до Подільського зоопарку, де на них чекали приємні сюрпризи. Відвідавши живих тваринок і пригостивши їх смачними гостинцями, малята поспішили до "динозаврів", які "вітали дітлахів своїм риком".Нафотографувавшись вдосталь з тваринами Юрського періоду, діти потрапили до дзеркального лабіринту, який їм настільки сподобався, що заходили до нього знову і знову. А потім була улюблена зимова розвага - спусканння з гірки на "надувних плюшках", яка принесла дітлахам неймовірну радість. І на завершення цієї цікавої та веселої поїздки було відвідування будиночка чарівника, де на малят чекав сам Миколай. Дітки розказували йому віршики та співали пісень, а Він частував їх гостинцями.
  Переповнені приємними враженнями та радісними емоціями, зі справжнім новорічним настроєм, задоволені поверталися дітки додому.
  Нехай же ці щасливі моменти запам'ятаються надовго, а зимові канікули будуть такими ж веселими, цікавими, сповненими щасливих моментів і приємних сюрпризів!

   

  27.12.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 «52» 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87
  Всього новин: 521