Новини

  Не засмічувати природу, адже це є найбільший наш скарб!

  Учні  4-В класу (класний керівник Кузьмич І.М.)  Опорного закладу      ЗОШ І-ІІІст. смт Тиврів, що є козачатами  куреню «Патріот» Вінницького крайового козацького молодіжного об’єднання «Молода Подільська Січ»  приєднались до прибирання громадою в парку. Діти, як ті бджілки, взялись за роботу і за пів години назбирали кілька мішків сміття. Але обличчя в дітей під час роботи були засмучені. Дехто навіть казав, що на цій галявині, де ріс колись потужний дуб.  тільки плакати хочеться від побачених куп сміття. Вирішили діти звернутись до громади із проханням не засмічувати природу, адже це є найбільший наш скарб!
  27.03.2023 | Aдмін | Читати далі

  Екологічна акція «Парк мого дитинства»

   
  З 14 березня у нашому містечку Тиврів розпочалися соціально-екологічні акції з прибирання зелених зон та благоустрою території селища.  Долучилися до неї і учні нашого Тиврівського  Опорного закладу. Як завжди, з року в рік,  школярі  прибирали прилеглу до школи територію (5-7 класи) та парк (8-11класи), адже саме він є улюбленим місцем відпочинку молоді. Участь у прибиранні парку з відповідальністю взяли учителі та всі місцеві старшокласники, адже кожен з них розуміє: у кожного свій фронт, своє завдання в наближенні Перемоги. Робота кипіла: хто секаторами вирізав кущі, хто загрібав посохле листя, хто підмітав стежки… і все робилося з любов’ю до своєї маленької Батьківщини. Три години інтенсивної праці і парк наче прокинувся, вмився і посміхнувся своїм юним друзям природи.
  Стомлені, але задоволені своєю гарною працею, школярі розходились по домівках, а парк радів і дякував своїм прибиральникам радісним співом птахів.
  Щорічна традиційна акція «Парк мого дитинства» стала гарним завершенням ІІІ навчальної чверті, адже школа покликана не тільки давати знання дітям, а й виховувати їх, даною справою  - відповідального ставлення учнівської молоді до навколишнього середовища. Спільно з працівниками відділу освіти, дитсадочка та учнями місцевого ліцею ми зробили гарну справу!
  Діти зрозуміли і просять всіх пам’ятати задля Перемоги, задля кращого майбутнього України: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!
  Прийшла весна, за нею, віримо, - перемога. Все буде Україна!

  27.03.2023 | Aдмін | Читати далі

  ДЕНЬ КАЗКИ

  20 березня - Всесвітній день казки. Ця ідея зародилася в голові невідомо кого. Можливо, вона з'явилася за помахом чарівної палички у світі, сповненому таємниць, а можливо, була з любов'ю продумана в казковому місці мрійником. Нам не відомо хто запропонував цю чудову ідею, але ми точно знаємо, що людина ця була закохана  в казку, як і більшість інших людей, як дітей, так і дорослих, які вірять в добро, любов і справедливість.                                                                           Які ж казки читають сучасні діти? Учитель Образотворчого мистецтва Л.В.Бушуєва запропонувала дітям 5-х класів намалювати ілюстрації до улюблених казок, які представляємо вашій увазі. 
  В учнів 6-х класів було дещо інше завдання. Об’єднавшись на уроці в групи, вони вигадували нові історії для вже відомих казкових героїв або створювали нові казки, в яких висловлювали свої мрії, сподівання й прагнення. Казки шестикласників дещо відрізнялися від народних. В дитячих фантазіях герої набагато вигадливіші, креативніші, уміють знаходити вихід із ситуації, працювати в команді. А основні ідеї створених ними казок (за висловилюванням дітей) «Ніколи не зупинятися перед перешкодами і труднощами, не здаватися на півшляху, шукаючи компроміси, впевнено йти і досягати мрії». Ось такі вони – наші дітки, наше майбутнє: впевнені в собі, цілеспрямовані і рішучі. Майбутнє України в надійних руках! Все буде Україна!

  27.03.2023 | Aдмін | Читати далі

  « Добро починається з тебе»

  У рамках  проведення III Міжнародного уроку доброти  присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин, з метою реалізації статті 6 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»  у 3-Б класі, де класний керівник Плащова Н.В, помічник учителя Березюк К. В.,   практичним  психологом школи Жук Світланою Петрівною була проведена  Година спілкування « Добро починається з тебе» .Основна мета - розвиток пізнавальних інтересів, милосердя  та безкорисливість до братів наших менших . Ми живемо в цивілізованому суспільстві, а жорстоке поводження з тваринами просто несумісне з поняттями гуманності і моралі. Кожен з нас, у поводженні з тваринами має регулюватися не лише законом про тварин, але і власними моральними засадами. Захист тварин  має бути пріоритетом для кожної поважаючої себе людини.  Гуманне та відповідальне ставлення до тварин,   залишатися собою та жити повноцінним життям  -  учні зробили висновок  після перегляду  відео « Подарунок».   Гра –релаксація допомогла дітям пригадати основні дихальні вправи у стресових ситуаціях.

  27.03.2023 | Aдмін | Читати далі

  "Вони для нас виборюють життя"

  У 2-Б класі (вчитель - Тригуба Світлана Леонідівна, асистент вчителя - Морозова Ірина Сергіївна) сьогодні,14 березня, відзначали  День українського добровольця "Вони для нас виборюють життя". Адже немає і не буде жертовнішої справи, ніж узяти до рук зброю для захисту своєї країни, родини, дітей. В ряди української армії добровольцями пішли і зовсім юні хлопці, і зрілі чоловіки, і ті хто ніколи не тримав в руках автомат. Вони різного віку. Хтось зовсім недавно залишив стіни школи. Хтось має дружину, дітей. Вони жили поряд з нами, працювали, були звичайними господарями. А сьогодні стали воїнами - нашим щитом, нашою надією, нашим захистом. Ми чекаємо їх. Та найбільше їх чекають вдома матері. Повертайтеся додому живими!!!

  27.03.2023 | Aдмін | Читати далі

  Слава і хвала українським жінкам – берегиням, героїням, матерям!

  Слава і хвала українським жінкам – берегиням, героїням, матерям!
  10 березня в Опорному закладі ЗСО І-ІІІ ст. смт Тиврів відбувся концерт, приурочений Дню жінки, який підготували члени Учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора Бушуєвої Л.В.. Під час заходу уславлювалися українські жінки: 
  -  жінки-героїні, незламні духом, незламні вірою, які пліч-о-пліч з нашими чоловіками захищають неньку Україну від окупантів.  (Сьогодні чимало з них захищають Україну. Близько 40 тисяч жінок боронять фронт). 
  - жінки-берегині сімейного вогнища і родини, невтомні трудівниці, турботливі матері і милосердні благодійниці, які є надійною опорою для своїх чоловіків, побратимів і посестер, які перебувають у гарячих точках. (Вони плетуть маскувальні сітки, створюють прихистки для переселенців, готують гарячі обіди, організовують поставку гуманітарних вантажів, доставляють карети швидкої з-за кордону, збирають кошти на допомогу армії та доглядають дітей. Кожна докладає зусиль у боротьбі з ворогом. І роблять це так, як уміють найкраще. І чекають… чекають так, як ніхто не вміє більше: з непохитною вірою, нескінченною молитвою і безмежною любов’ю в серці.
  Українські жінки неймовірні: міцні духом, витривалі, стійкі, а водночас, надзвичайно красиві, сповнені ніжності й доброти . З такими красивими й сміливими жінками ніякий ворог нам не страшний!
  З нами Бог, з нами наші герої та героїні, з нами Перемога і все буде Україна !
  27.03.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 «38» 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87
  Всього новин: 521