Новини

  День пам’ят Василя Михайловича Рудого

  Сьогодні, 14 вересня, 13 років тому,  перестало битися серце письменника, краєзнавця, дослідника голодомору, громадського діяча, справжнього Патріота, нашого земляка Василя Михайловича Рудого. 
       Учні  3-В класу(класний керівник Кузьмич І.М.) Опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. смт Тиврів, що є козачатами  куреню «Патріот» Вінницького крайового козацького молодіжного об’єднання «Молода Подільська Січ» традиційно цього дня проводять День пам’яті цієї видатної Людини. В школі діти провели урок Пам’яті, поклали квіти до  могили письменника. Із захватом учні прочитали вірш автора «Божі свічки» із збірки «Благовіст». Учителька української мови Коротинська Людмила Дмитрівна познайомила козачат із збіркою « Роде наш красний». Бабуся нашого учня Суверток Інна Григорівна була близьким другом письменника, вона розповіла про його дослідження голодомору на Тиврівщині. Попереду в козачат багато роботи над вивченням його творчості. Сьогодні вони намагались взяти для себе від Василя Михайловича енергію надзвичайної любові  до рідної землі.
   

  Захоплююча поїздка козачат чудесами Вінниччини

  12 вересня 2021р. учні  3-В класу(класний керівник Кузьмич І.М.) Опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. смт Тиврів, що є козачатами  куреню «Патріот» Вінницького крайового козацького молодіжного об’єднання «Молода Подільська Січ», членами гуртка «Джура» (керівник Кузьмич І.М.) здійснили захоплюючу подорож до славної Буші. До них приєднались  учнів 4-А класу. Екскурсію проводив відомий краєзнавець, історик Коваль О.І., що працює у Вінницькому центрі туризму.     Набирались енергії та відваги козачата від героїчного місця оборони героями рідної землі, що відбулась у 1654р. Найбільше вразив учнів музей скульптури під відкритим небом. Зробили фото біля скульптури славнозвісної козачки Мар’яни Зависної. Здивувала своєю безстрашністю скульптура козака-свічки. У музеї трипільської культури здивувала іграшка – бичок на колесах, виявляється наші предки придумали колесо ще багато років до н. е. Отримали діти неймовірні відчуття зв’язку наших предків із силами природи у дохристиянському храмі . У художньому музеї побачили виставку картин художника Юрія Кафарського «Кольорові акценти живопису» Пощастило дітям побачити, як створюються малюнки на воді. Художниця  Світлана Захарченко кожному подарувала малюнок, створений у такій техніці. Вразив дітей музей «Підземелля», який створили ентузіасти Дністровської Січі          м. Ямпіль. Набрались козачата бадьорості  від природнього чуда Вінниччини – Гайдамацький яр. 
     Діти та класний керівник щиро вдячні батькам за фінансування виховання патріотів рідної землі.
  16.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  Акції «Монетки дітям»: 25 здавай – дітям допомагай! 💪

  Наш навчальний заклад доєднався до всеукраїнської благодійної акції «Монетки дітям»: 25 здавай – дітям допомагай! 💪

  Мета – зібрати монети номіналом у 25 копійок та перетворити їх на реальну допомогу онкохворим дітям. За допомогою простого та веселого інтерактивного проєкту школярі відчують силу єднання заради досягнення мети. Акція допоможе зрозуміти, що кожен внесок, навіть одна монетка, має значення. Коли діти допомагають дітям – це безцінно!  ❤️

  🟢 Коли: у закладі вона буде проходити 17 вересня 2021 року.

  🟢 Чому саме 25 копійок: Ці монети вже вийшли з обігу – ними неможливо розрахуватись, лише обміняти в банку. Йти в банк, щоб здати жменю монет – незручно, тому у багатьох вони й досі лежать у скарбничках без діла. Але кожна така забута копійка – це крок до одужання для онкохворих дітей. Маленької допомоги не буває – навіть найменший благодійний внесок разом з сотнями інших перетворюється на потужну допомогу для дітей.
  Акція проходить за ініціативи Національного банку України та за підтримки Міністерства освіти та науки України.
  16.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  Туристичний похід стежками рідного краю

  І ось нарешті чудова вереснева п'ятниця, яку з нетерпінням чекали і учні, і вчителі.Ще б пак, адже сьогодні - туристичний похід стежками рідного краю ! 
  "Туристичну стежину" люблять всі, адже це так цікаво, корисно і весело - колективний відпочинок на природі. Під час "Стежини" школярі  наочно  знайомляться з природою та історичними місцями рідного краю (Сьогодні ми мандруємо до Турецького броду- історичної місцини нашого селища). Окрім того,  діти навчаються бути справжніми туристами: здобувають корисні навички потрібні в поході та бережливого ставлення до природи. А ще відпочивають корисно і здорово: грають у рухливі ігри: бадмінтон, волейбол, вибивного, міні футбол і, вже традиційно, беруть участь у спортивному квесті, який для них готують вчителі.
  Відпочинок на природі - це такий релакс для тіла і душі, море позитиву,  радості і щастя!
  Дякуємо організаторам за чудово проведений час.
   
   
  12.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  Перший вечір відпочинку

  Закінчився ще один вересневий тиждень навчання і як обіцяли - перший вечір відпочинку для наших учнів,на який були запрошені наші меценати,що подарували нам музичну апаратуру.

  12.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  Пройшов незвичайний урок з природознавства - бібліотечний.

  Сьогодні ( 9 вересня) в учнів 5 класів, ( учитель Слободяник Олена Аркадіївна), пройшов незвичайний урок з природознавства - бібліотечний.  Книга - надійний друг і порадник. До цього часу діти більше мали справу з художньою літературою, та тепер настав час увійти в світ книги. Тому сьогодні  під час Практичного заняття " Ознайомлення з довідковими виданнями з природничих наук різних типів" ми ознайомилися з довідковою літературою природничого змісту. Шкільний бібліотекар, Вдовенко М. Ю. розповіла учням, що до довідково-інформаційного фонду шкільної бібліотеки належать енциклопедії, словники, довідники та ін. Кожен мав нагоду спробувати знайти потрібну інформацію за допомогою " Великої дитячої енциклопедії. Земля".

  12.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  В рамках «Олімпійського тижня»

  В рамках «Олімпійського тижня», після проведених виховних годин,приурочених Дню фізкультури та спорту , «Олімпійську естафету» підхопили і продовжили члени спортивного сектору учнівського самоврядування ,  які під керівництвом педагога-організатора школи Бушуєвої Л.В. організували танцювально-спортивний флешмоб для учнів початкових класів. Малята із задоволенням потанцювали і розім`ялися перед спортивним квестом «Вище, сильніше, швидше, спритніше!», який для них підготували та провели теж члени УС.
  В рамках квесту діти випробовували свої сили на швидкість, спритність, уважність та згуртованість. Розрум`янілі, веселі, усміхнені і радісні малята активно брали участь в змаганнях, стараючись  набрати більшу кількість балів для перемоги у грі. Під час випробувань учні зрозуміли декілька істин:
  -  лише разом , коли один за всіх і всі за одного можна здобути омріяну перемогу;
  - спорт – це сила!, це весело, цікаво і корисно;
  - колективні рухливі ігри – це чудова і корисна для здоров`я альтернатива іграм  в гаджетах.
  Тож організатори сподіваються, що дітки і надалі віддаватимуть перевагу спортивним розвагам і проводитимуть свій вільний час на свіжому повітрі в рухливих іграх та спілкуванні один з одним.
  Ну, а завтра на них чекає відпочинок на природі – улюблена усіма тиврівськими школярами Туристична стежина!
  Гарної погоди та задоволення їм від походу.
  09.09.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 «38» 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87
  Всього новин: 519
Всі новини

Контакти

Адреса:смт.Тиврів

вул.Тиверська, 20

Тел.:(04355)2-12-84

Email:ozzsotyvrov@gmail.com