Новини

  Щиро дякуємо

  Щиро дякуємо очільнику нашої Тиврівської громади Кицишину Сергію Миколайовичу за подаровані троянди,які прикрашатимуть подвір'я нашої школи.Це, дійсно,дуже доречний подарунок.Майже два місяці всі учні та вчителі намагалися своїми силами впорядковувати шкільні квітники,по квіточці зносили з дому,спішили висаджувати до дощів,складали плани на літо,як будемо доглядати.Хоча,зрозуміло,що територія велика і на всі ділянки розсади замало.Та як приємно,що нашу акцію "Квітуче шкільне подвір'я" підтримала наша Тиврівська селищна рада! Дякуємо  Сергію Миколайовичу і тим меценатам ,які зробили нам такий щедрий подарунок.

  18.06.2021 | Aдмін | Читати далі

  Київ - дивовижне місто

  Інформаційний звіт про навчально - пізнавальну екскурсію до Києва учнів 8 Б класу Опорного ЗЗСО І - ІІІ ст. смт Тиврів Тиврівської  селищної ради

  Київ - дивовижне місто, в якому буквально на кожному кроці можна зустріти цікаві місця, і дізнатися багато нового. На початку  екскурсії по Києву ми почули історичну довідку про заснування міста, яку нам розказала учителька історії Олена Михайлівна Гончарук. Проїжджаючи містом, нашу увагу привернули величний Володимирський Собор, будівлі Верховної Ради та Кабінету Міністрів, незрівнянний Маріїнський Палац, вражаючий Музей Голодомору.

         

   

   

  16.06.2021 | Aдмін | Читати далі

  Заголовок новини

  10 червня 2021року в Опорний заклад ЗСО І-ІІІст.смт Тиврів завітали гості з Вінницького обласного молодіжного центру "Квадрат" та з відділу українознавства КЗВО"Вінницької академії безпрервної освіти".На зустрічі були присутні начальник відділу освіти,культури,молоді,спорту та туризму  Киришов В.В. ,педагоги закладу,працівники культури.Перед присутніми виступили заступник голови молодіжного центру Андрій Мельничук та методист відділу українознавства КЗВО ВАНО, голова Вінницького підрозділу ВГО "Яворина" Олена Козаченко,які в своїх промовах  зазначили,що рідна  українська мова є нашою зброєю у тилу,яка визначає нашу самобутність та ідентичність.Цікава лекція про  "4 століття репресій...Як намагалися вбити українську мову 134 рази,,",розповідь Оксани Козаченко - голови Вінницького підрозділу ВГО "Яворина",колишньої жительки Донецька,що стала безпосереднім свідком подій російсько-української війни,про 

  трагічність цієї війни та звірство "русського міра" нікого із присутніх не залишила байдужим.Під час обговорення мовного питання була подана пропозиція про підняття клопотання перед Міністерством освіти та науки України про введення в інваріативну частину навчального плану предмету українознавства та збільшення годин на вивчення української мови в старших класах.Також,було напрацьовано ряд пропозицій щодо подальшої співпраці по питанню національно- патріотичного виховання молодого покоління та запропоновано для перегляду документальний фільм про розвінчування міфів про українську мову "Соловей співає..."

  16.06.2021 | Aдмін | Читати далі

  Літо, канікули - чудовий час для веселих подорожей і пригод.

  Літо, канікули - чудовий час для веселих подорожей і пригод. Сьогодні майже 100 учнів 2-5 класів нашого закладу чудово провели своє дозвілля під час цікавої, розважально-пізнавальної екскурсії до м.Вінниця, під час якої переглянули прекрасну музичну виставу "Красуня і Чудовисько". Насолодившись казкою , діти попрямували на зустріч з ... динозаврами! Самими справжнісінькими, які і ричали, і головами махали, таким чином запрошуючи у доісторичний світ маленьких відвідувачів. У малят перехоплювало дух від споглядання таких незвичайних і величезних тварин! Деякі діти навіть подумали, що ці велетні справжні. Неймовірне видовище! Що й казати, якщо навіть учителі, яких вже нічим здивувати не можна,  із задоволенням робили селфі на фоні  гігантів.  Не повірите, але ще більше дітям сподобався зоопарк з живими тваринами, серед яких були і кумедні мавпи, і забавні ведмежатка, і горді вовки, і чимало видів парнокопитних тварин та пернатих. ( Приємно, що й у нашій любій Вінниці є такий чудовий Подільський зоопарк з динозаврами!)

  Трохи втомлені, але під впливом неймовірних вражень , позитивних емоцій та цікавої інформації, задоволені на всі 100% поверталися додому малюки, запитуючи коли буде наступна екскурсія.

  Організатори поїздки сподіваються, що ці моменти радості і непідробленого захоплення дітлахи ще довго згадуватимуть ще не раз.