Новини

  НАВЧАННЯ МІННІЙ БЕЗПЕЦІ.

   
      Через активні бойові дії у різних частинах країни зростає небезпека від вибухонебезпечних предметів для нашого життя. Шкода, якої можуть завдати ці предмети, непоправна та навіть смертельна. Саме тому мінна небезпека є одним із актуальних тем  з охорони безпеки життєдіяльності на сьогоднішній день. В рамках Декади Цивільної оборони, 14 та 21 квітня, інструкторами міжнародної незалежної та неупередженої гуманітарної організації Handicap International (Humanity & Inclusion) Михайлюком Олексієм  та Федоровим Євгенієм відбулося навчання учнів 5-11 класів з мінної безпеки. Під час занять були розглянуті такі питання: 
  - Види мін та принципи їхньої дії.
  - Чим небезпечні протипіхотні міни?
  - Ризики пов’язані з вибухонебезпечними предметами. 
  - Де найчастіше трапляються міни?
  - Як себе поводити поруч із вибухонебезпечними предметами?
  - Які можна отримати травми внаслідок дії різних мін та снарядів?.
  - Як дізнатися, що поруч може бути міна і що робити, якщо побачили її.
  - Місця та предмети, які можуть бути заміновані.
  - Які знаки попереджають про замінування території.
  - Хто і як може розміновувати міни.
  - Дії під час артилерійського обстрілу та інші питання з мінної безпеки.
  Наприкінці заняття учні виконали тест на перевірку засвоєння знань з даної теми.
       Сподіваємося, що отримані знання слугуватимуть нашим дітям для збереження їхнього здоров’я та життя.
       Висловлюємо щиру вдячність інструкторам Михайлюку Олексію  та Федорову Євгенію за змістовні та проведені в цікавій та доступній для дітей формі навчання з мінної безпеки.
   
   
   
   
  23.04.2023 | Aдмін | Читати далі

  23 квітня у світі відзначається English Language Day.

  Англійська мова входить до трійки найпоширеніших у світі.
  Дату для святкування Міжнародного дня англійської мови обрано в пам’ять про відомого англійського поета Вільяма Шекспіра, твори якого входять до числа найцінніших взірців літературної спадщини світу. Шекспір вважається одним із засновників літературної англійської мови. 
  Уже традиційним стало відзначення цього дня й у нашому закладі. Вчителі кафедри англійської мови провели з учнями тематичні уроки та  різноманітні заходи: 
  ,,"АВС party, "My favourite food"  project work, віртуальна екскурсія ,,Що я знаю про Об'єднане королівство?", перегляд відеофільмів мовою оригіналу «William Shakespeare - the Giant of the English Literature», вікторина ,,Визначні пам'ятки Великої Британії ", творчий онлайн - захід ,,Загадковий Шекспір ", а також взяли участь у онлайн - олімпіаді ,,На урок".
  Метою проведення Міжнародного дня англійської мови стало удосконалення знань, вмінь та навичок, отриманих на заняттях англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; формування вміння концентрації уваги та пам'яті.
  Вивчаймо англійську мову разом!
  23.04.2023 | Aдмін | Читати далі

  Виставка «ВЕЛИКОДНЄ ДИВО»

  До Великодніх свят в нашому  закладі відкрилася виставка дитячої ручної та художньої творчості «Великоднє диво», на якій представлені малюнки учнів 5-6 класів , великодні поробки та композиції учнів 1-11 класів. Виставку організувала педагог-організатор ( по сумісництву учитель Образотворчого мистецтва) Бушуєва Лариса Вячеславівна. 
  Дякую усім класним керівникам закладу за залучення своїх вихованців до участі у виставці.

  23.04.2023 | Aдмін | Читати далі

  Христос Воскрес! Воістину Воскрес !

  Христос Воскрес!  Воістину Воскрес !Так сьогодні всі православні християни вітають один одного зі світлим святом Воскресіння Христового . 
  «Христос Воскрес !» - «Воскресне Україна !» - з вірою відповідають українці. І буде саме так, а не інакше! Як Христос , пройшовши через великі страждання, але з неймовірною вірою в Творця подолав смерть , так і Україна з вірою в Бога і своїх захисників обов’язково переможе «звіра» і воскресне! Й в усіх храмах битимуть в дзвони і співатимуть величальних  пісень «Слава Богу- отцю! Слава Ісусу Христу! Слава Україні і її героям!» Цей час прийде. А поки кожен з нас має докласти максимум зусиль, щоб пришвидшити перемогу. Ні на мить ми не маємо  права забувати про тих, кому завдячуємо  можливістю відсвяткувати Великдень у спокої.
     Учні нашого закладу спільно зі своїми батьками традиційно заздалегідь подбали про великодні подарунки для наших воїнів, передавши на передову ( у Бахмут) 25 пакунків з солодощами, пасочками,  яблуками та предметами особистої гігієни. Учителі доєдналися до Великоднього  кошика від громади для наших оборонців- земляків, передавши 4150 грн на придбання для них смаколиків до свята. Нехай поласують домашніми гостинцями наші герої-захисники .
  Висловлюємо щиру вдячність усім, хто долучився до акції,  особливо тим батькам, які власним прикладом виховують у своїх дітях турботу, добро, милосердя, любов, власне те, що заповідав нам Господь. 
  Христос Воскрес!  Воскресне Україна!
   
  23.04.2023 | Aдмін | Читати далі

  «Пишімо писанки – продовжуймо традиції свого народу»

  «Пишімо писанки – продовжуймо традиції свого народу»
  (про майстер-клас  з писанкарства)
  Великдень або Світле Христове Воскресіння – одне з найбільших свят, якого ми завжди чекаємо з нетерпінням і душевним піднесенням. Це і справді великий день. День весняної перемоги над зимою, світла над темрявою, торжества життя над смертю.
  Важливим атрибутом свята є писанка та паска. Писанка – символ українського народу, його своєрідний оберіг,  одна із стародавніх форм українського народного розпису.
  З метою продовження народних традицій напередодні свята для учнів 6-А класу учителем Образотворчого мистецтва Бушуєвою Ларисою В’ячеславівною було організовано майстер-клас з виготовлення справжньої української писанки за участі місцевої майстрині-писанкарки Олімчук Антоніни Іванівни. Учні з великим захопленням працювали на уроці. Як приємно було дивитися на щасливі обличчя дітей, які вперше в житті взяли писачка до рук і раділи кожній лінії чи знаку, що  їм вдався. (Планувалося зі створених на уроці учнями писанок зробити Великоднє дерево, але як же можна було відібрати у дітей те, що принесло стільки задоволення і радості!). Щасливі тим, що самі спробували стати магами, малі писанкарі понесли власноруч виготовлені обереги до своїх родин. Хай буде на благо, оберігає і служить нагадуванням про чисті помисли, добре серце, виваженість, щирість і вдячність за все те, що дарує нам нині Всевишній.
  У народі кажуть: “Світ існує доти, поки живе писанка“. Тож давайте продовжувати тисячолітні традиції наших предків і не забувати, наскільки багатою є українська культура.
   
   
  09.04.2023 | Aдмін | Читати далі

  Не засмічувати природу, адже це є найбільший наш скарб!

  Учні  4-В класу (класний керівник Кузьмич І.М.)  Опорного закладу      ЗОШ І-ІІІст. смт Тиврів, що є козачатами  куреню «Патріот» Вінницького крайового козацького молодіжного об’єднання «Молода Подільська Січ»  приєднались до прибирання громадою в парку. Діти, як ті бджілки, взялись за роботу і за пів години назбирали кілька мішків сміття. Але обличчя в дітей під час роботи були засмучені. Дехто навіть казав, що на цій галявині, де ріс колись потужний дуб.  тільки плакати хочеться від побачених куп сміття. Вирішили діти звернутись до громади із проханням не засмічувати природу, адже це є найбільший наш скарб!
   
  27.03.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 «37» 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87
  Всього новин: 521