Новини

  З Україною у серці

  Учні  3-В класу(класний керівник Кузьмич І.М.) Опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. смт Тиврів, що є козачатами  куреню «Патріот» Вінницького крайового козацького молодіжного об’єднання «Молода Подільська Січ», провели Тиждень української мови та писемності. 
      9 листопада  працювали дистанційно над проведенням конкурсу виразного читання віршів про українську мову. Кожна дитина записала частинку вірша про українську мову і прикрасила його малюнком. Разом з усією Україною учні написали частинку радіодиктанту Єдності. Тема диктанту про парк вразила дітей, вони сказали, що це ніби про наш парк. Розглянули важливість усного мовлення на прикладі  відеозаклику козачат куреню «Нащадки козаків» із проханням до жителів Тиврова оберігати парк, а не смітити у ньому. Після цього третьокласники також вирішили, що обов’язково проводитимуть трудовий десант у нашому парку. На протязі тижня тема краси української мови лунала на кожному уроці. Діти добирали прикметники, прикрашаючи мову, черпали  народну мудрість у  казках та легендах.  Милувались мелодійністю української мови в піснях, вирішили, що треба вивчити пісню про нашу мову, … Фіналом тижня стало вручення дипломів і призів за минулорічний конкурс української мови «Соняшник». 
       Після цього важливого тижня діти стали ще більше гордитись тим, що носять горде звання – «Українець» й «Українка».
  13.11.2021 | Aдмін | Читати далі

  Заголовок новини

  Сьогодні,у вівторок, 9 листопада,у День української писемності та мови, з 10:00 до 11.00 відбувся Всеукраїнський радіодиктант національної єдності-2021.
    Головною метою проведення радіодиктанту до Дня писемності та мови є  спонукання до вивчення української мови, вдосконалення, підвищення культури української мови.
   Студію для написання диктанту для гостей облаштували в читальній залі Національної бібліотеки імені Вернадського і в приміщенні радіохабу Академії суспільного мовлення, де відомі українці писали диктант із дотриманням карантинних вимог.
   Цьогоріч автором тексту та читцем радіодиктанту-2021 був письменник Юрій Андрухович. До методичної роботи над всеукраїнським радіодиктантом національної єдності долучилася мовознавиця, доктор філологічних наук Лариса Масенко.Назва тексту диктанту -"Слідом за пам"яттю".
   Участь у його написанні взяли шістдесят тисяч осіб серед яких були учителі та учні 10 та 11 класу нашої школи.
  13.11.2021 | Aдмін | Читати далі

  «Рідна мова – то душа народу!»

  «Рідна мова – то душа народу!»

  «Добридень, Слово, Українська Мово!

     В ріднім слові — мир та благодать.

      Квітни калиново й барвінково,

      Щоб Тебе нащадкам передать»

         Наша українська мова – це золота скарбниця душі народної, з якої ми виростаємо, якою живемо й завдяки якій маємо величне право й високу гордість іменуватися народом України.

         Мова є найбагатшим і найміцнішим зв’язком, що поєднує сучасне і минуле, віджилі і майбутні покоління в єдине ціле. Якщо зникає мова – зникає і народ.

         Мова – це не просто слова, звуки, це – голос народу. Наш народ протягом багатьох віків творив мову, боровся за її збереження. Від діда-прадіда, від матері до дитини, з вуст в уста у вигляді фольклору передавав народ, як безцінний скарб, золоті зерна нашої рідної мови.

          До неоціненних коштовностей українського фольклору належить пісня, яка живе з давніх часів, живе, переживаючи цілі покоління. Саме завдяки пісні, тому півмільйонному пісенному вінку, котрим заквітчана Україна, збереглася наша мова, культура і нація.

          То ж бережімо нашу мову, рідне слово, передаваймо з уст в уста своїм нащадкам цей неоціненний скарб, який дістався нам від мудрих пращурів, адже в них – душа народу.

   Нехай завжди з нами буде рідна пісня, нехай збереже вона тепло наших сердець, наше життя, нехай робить усіх душевнішими, красивішими у своїх почуттях, підносить нашу національну і людську гідність.

        З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ, УКРАЇНЦІ!

        Флешмоб "Пісня - це душа народу" організувала педагог-організатор Опорного закладу ЗСО І-ІІІ с. смт Тиврів Бушуєва  Л.В. у співпраці з музкерівником закладу Сапригою О.О. та учителями поч. кл. Кузьмич І.М., Плащової Н.В., за участі учнів Тиврівської школи Бучинської Богдани, Бабаханяна Авака та Поворознюк Ольги. 

  Дякую всім за співпрацю.

  13.11.2021 | Aдмін | Читати далі

  Виступ джурівців на Форум патріотичних справ.

   
  28 жовтня на базі БДЮТ відбувся Форум патріотичних справ, під час якого учні шкіл Тиврівського ОТГ ділилися досвідом реалізації програм національно-патріотичного спрямування. На високому рівні, висвітлюючи тему свого виступу, представили наш заклад учні 11 класу Спасенюк Яна та Кирилюк Микола, які були нагороджені Дипломами за участь у Форумі. 
  Тема виступу : «Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”)  як системна форма національно-патріотичного виховання дітей та молоді»
         Наша школа має неабиякий досвід у цій грі , оскільки  участь у ній бере з 2015 року. Керівником гуртка «Джура» є Кузьмич І.М., яка наразі виховує вже п`яте покоління козачат. (До речі, перші її вихованці-козачата – є основоположниками Молодої Подільської Січі, яка була заснована. 15 років тому). Усі загони козачат нашої школи: «Тиверці», «Чайка», «Побратими», «Нащадки козаків», «Патріоти» були переможцями та призерами підсумкових змагань гри Джура, до яких ретельно готувалися протягом років. Про результати виховання грою «Джура», а також її впливу на формування особистості, як активного громадянина – патріота України з власного досвіду ділилася думками та враженнями член третього рою «Побратими», яка протягом 9 років була  учасником гуртка «Джура» і  неодноразово захищала честь школи на районних етапах цієї гри, Спасенюк Яна ( виступ якої разом з презентацією допомогла підготувати керівник гуртка «Джура» Ірина Миколаївна Кузьмич). 
  Окрім районних змагань гри « Джура» у нашому закладі щорічно відбуваються загальношкільні, рівневі змагання «Стежками гри «Джура», у яких із великим задоволенням беруть участь з 2 по 11 класи. Щороку звіт та фото з цих ігор ми висвітлюємо в ЗМІ: місцевій газеті та на сторінці школи у Фейсбук. Цього року наш звіт у ФБ високо оцінив Голова ГО «Молодіжного клубу «Джура», голова Всеукраїнського штабу цієї гри -  Грива Анатолій.
  Саме про загальношкільні змагання «Стежками гри «Джура» ділився з однолітками думками та досвідом Кирилюк Микола, виступ якого у супроводі фотопрезентації допомогла підготувати педагог-організатор Бушуєва Лариса В`ячеславівна.
  03.11.2021 | Aдмін | Читати далі

  Відвідування театру

  Відвідування театру – завжди свято. З ним пов'язані радість, веселощі, яскраві та незабутні враження, нові почуття.28 жовтня дружній колектив нашої школи   відвідав Вінницький театр,де переглянув виставу «За двома зайцями». Вистава була вражаючою, зачарувала  глядачів неперевершеною грою акторів, чудовою музикою та декораціями.Всі отримали море позитивних емоцій та  незабутніх вражень і додому поверталися з хорошим настроєм та позитивними емоціями!

  30.10.2021 | Aдмін | Читати далі

  27 жовтня

  27 жовтня в Опорному закладі ЗСО І-ІІІ ст.смтТиврів під керівництвом заступника з навчально-виховної роботи Власюк І.М.відбулася нарада по питанню надання освітніх послуг,гарантованих державою,що грунтуються на принципі забезпечення основного права дітей з особливими освітніми потребами на освіту та права її здобувати за місцем проживання в умовах загальноосвітнього закладу.На нараді були опрацьовані питання організаційних заходів,розробки стратегії викладання навчальних дисциплін та створення усіх необхідних умов,за яких дана категорія учнів повинна здобувати якісну освіту.В нараді брала участь також директор Інклюзивно-ресурсного центру Тиврівської ОТГ  Какулія Л.Л.

  30.10.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 «62» 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87
  Всього новин: 521