Новини

  День МИРУ

  День миру

  21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру.заснований ООН. У всіх країнах ООН в цей день проводяться різноманітні заходи для того, аби спонукати окремих людей, групи та громади на всій планеті до осмислення проблем миру, обміну інформацією та практичним досвідом його досягнення.
  Долучилися до відзначення цього дня  і учні нашого закладу. У кожному класі класними керівниками були проведені різноманітні флешмоби,  акції, виховні години. Педагог-організатор Бушуєва Л.В. створила відеоряд  "Діти просять миру" з малюнків учнів нашого закладу.  Також нею спільно з членами УС було записано та сформовано у відео "Роздуми українських дітей про мир" ( посилання на відео у Фейсбуці нижче).
  Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі точиться кровава війна у нашій мирній Україні.. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.  

   Також у цей день проводиться Хвилина мовчання, щоб кожен у цю мить зміг подумати про ціну миру.
  Вшануймо ж і ми наших захисників-патріотів та невинно убієнних цивільних людей, у яких ця страшна війна забрала найдорожче – життя!
  Пам`ятаймо, люди, ціну свободи і миру!
  Слава Україні! Слава нації! Слава у віках її ГЕРОЯМ і вічна пам'ять всім, хто загинув у страшних війнах за мир!😥
  Миру всім нам і скорішої перемоги! 
  Хай буде мир на Україні і в усьому світі!
  16.11.2022 | Aдмін | Читати далі

  незабутня зустріч

  9 серпня

  Учні  4-В класу (класний керівник Кузьмич І.М.) Опорного закладу ЗОШ І-ІІІст. смт Тиврів, що є козачатами  куреню «Патріот» Вінницького крайового козацького молодіжного об’єднання «Молода Подільська Січ», мали чудову нагоду зустрітись із Героєм з передової лінії фронту. Ця незабутня зустріч додала пораненому Воїнові сили тіла й духу, а учнів надихнула на активність в підтримці. Воїн спонукав учнів до активного здобуття знань на благо відбудови України. Діти бажали йому всього найкращого, зичили  повернутись пошвидше додому із Перемогою. Читали вірші, співали пісні  про рідну землю. Майже усі зробили для побратимів Героя листівки зі словами вдячності. Не змогли їх зробити ще дуже багато, а так хочеться, щоб інші воїни отримали слова подяки від дітей – майбутнього нації нескорених українців, тому вирішили показати їх на ФБ. Діти були піднесені й горді, що були на такій звитяжній онлайнзустрічі. Попросили Героя прийти до них у клас із побратимами після Перемоги України над чумою зла.

  16.11.2022 | Aдмін | Читати далі

  ПОПЕРЕДЖЕНИЙ - ЗНАЧИТЬ ОЗБРОЄНИЙ!

   
  З огляду на ті події,  які на даний час відбуваються в Україні і пов'язані з загрозою повномасштабного вторгнення російських військ на територію нашої держави, в 9- А класі (класний керівник Бушуєва Лариса В'ячеславівна) відбулася година спілкування на тему "Дії населення в надзвичайних ситуаціях, зокрема під час військових дій". Діти переглянули та обговорили відео "50 порад як діяти в разі війни". Якщо повномасштабне російське вторгнення в Україну (що малоймовірно) все ж таки відбудеться, краще бути належно  підготовленим  до такої ситуації, (бо попереджений — значить озброєний), аніж панікувати.
  Разом з тим, ми щиро віримо в здоровий глузд російських керманичів, а ще більше в міць, силу та відвагу наших Збройних Сил України, а також в справжній патріотизм нашого народу.
   Єднаймося, українці, бо тільки разом ми - велика сила!
   Слава Україні та її патріотам-захисникам!
   
  28.02.2022 | Aдмін | Читати далі

  ПАМ'ЯТІ ЯНГОЛІВ МАЙДАНУ

  Сьогодні, 20 лютого,  всі свідомі українці вшановували пам'ять загиблих під час буремних подій на Майдані в 2013- 2014 роках. Кращі сини та доньки України-неньки, справжні патріоти і цвіт нашої держави пожертвували найдорожчим - своїм життям, щоб змінити хід новітньої історії України та дати їй шанс на світле майбутнє!
   Учні Опорного закладу І-ІІІ ст смт Тиврів теж долучилися до акції вшанування  пам'яті Героїв Небесної Сотні.  Під керівництвом  вчителя Образотворчого мистецтва Бушуєвої Л.В. спільно з керівником гуртка "Умілі рученята"  Панченко О.О. учні 6-А, 6-Б та 9-А класів виготовили янголів, які на знак пам'яті роздали мешканцям  містечка.
   Також школярі та учителі взяли участь  у мітингу-реквієму, приуроченому світлій пам'яті Небесної Сотні. 
   Не зрадьмо ж волі та мрій  борців відважного покоління! Зробімо все залежне від нас, щоб наша Україна залишилася єдиною, вільною, незалежною, демократичною і в недалекому майбутньому стала однією з кращих держав у світі.
   Хай живе у віках людська пам'ять про загиблих Героїв Небесної Сотні! Вічна слава ГЕРОЯМ!
   
  28.02.2022 | Aдмін | Читати далі

  В рамках місяця «Невидимий світ»

   23 січня 

  Нушенята, учні 3-В класу  Опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. смт Тиврів, що є козачатами  куреню «Патріот» Вінницького крайового козацького молодіжного об’єднання «Молода Подільська Січ» віртуально зараз  подорожують Полтавською областю. В рамках місяця «Невидимий світ» вирішили торкнутись таємничої сили слова в легендах  письменниці А.І.Гармаш-Литвин, що народилась у м. Кременчук Полтавської обл. Слухали її відеорозповідь легенди про Спас . Захотілось козачатам переказати  легенду батькам, хворим однокласникам, іншим українцям, щоб взнали про творчість Антоніни Іванівни і силою козацькою гордились. Із яким захватом слухали учні свою однокласницю Лєрусю Сидорук, що розкрила могутній світ характерника  у легенді «Піщаний брід»!  Артемові здалось, що в ньому поселилась душа характерника  із легенди «Козак Наум» і захотілось заспівати звідти його пісню під свою мелодію. Якщо в очах дітей горить захват і гордість, коли чують про звитягу свого народу, то «Вогняна Січ», про яку розказувала Владуся, запалює і через багато років по тому серця наших хоробрих воїнів, що зараз тримають оборону кордонів держави. Козачата куреню «Патріот» разом із класним керівником ще тільки розпочали знайомство із творчістю Великої патріотки. Учні  сказали, що вони хочуть бути прикладом для інших дітей, як треба цінувати українське, передавати своїм нащадкам.  Якщо ми будемо передавати силу слова народу через легенди,то   тоді кремезний дух гордої України не зламає ніякий ворог.

     Нещодавно, 23 січня,  душа  фольклористки пішла у рай. Саме у рай, так вирішили діти після знайомства Карінки із легендою «У кобзі - козацька душа». Той, хто славить рідне, передає його нащадкам,   має жити вічно у серці народу.

  P. S. Мені пощастило познайомитись в 2013р. з Антоніною Іванівною у Києві на конференції із козацької педагогіки. Там вона й подарувала мені свою прекрасну книгу «Голос утопленого села» після мого виступу перед шановним товариством. Я сприйняла цей цінний подарунок, як надзвичайну відзнаку своєї педагогічної діяльності, бо вона сказала: « Бачу, що таким вчителям, як ви,  ця книга стане у великій пригоді.» Дійсно, вона мені не раз ставала і стане у пригоді. Прикро, що  доки письменниця була жива, я про це їй так і ні разу й не сказала. Закликаю інших небайдужих вчителів, свідомих українців сіяти в дитячі душі зерно сили  слова народу, яке так трепетно й пильно зібрала для нас ця ніжна й  одночасно  сильна жінка, щоб спекли пишний коровай генетичного коду нації.

   

  https://www.facebook.com/100005937918044/videos/pcb.1958096121064966/471488891139356

   

   

  11.02.2022 | Aдмін | Читати далі

  Заголовок новини

  Сьогодні на уроці Англійської мови учні 2 Б класу розповідали про вигаданих та намальованих ними монстрів, практикуючи назви частин тіла у власних реченнях. Приємно, що майже усі учні засвоїли лексику з теми та вживають її у описі зображеного на малюнку.

   
  11.02.2022 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 «17» 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87
  Всього новин: 519
Всі новини

Контакти

Адреса:смт.Тиврів

вул.Тиверська, 20

Тел.:(04355)2-12-84

Email:ozzsotyvrov@gmail.com