Наші досягнення.

 

 Додаток  1

до наказу від 23.12.2022р. №196

 

 

Інформація

про переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів смт Тиврів Тиврівської селищної ради

в 2022-2023 навчальному році

 

№ з/п

Прізвище, ім.`я, по батькові

клас

місце

Статус олімпіади

Предмет

Вчитель

Наказ по відділу освіти

  1.  

Гончарук

Артем Русланович

10-Б

І

районна

Англійська мова

Франко Т.В.

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№ 66

від 20.12.2022р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№ 66

від 20.12.2022р.

 

 

 

 

  1.  

Тоха

Марія Романівна

10-А

ІІІ

Мокрицька Т.С.

  1.  

Переродова

Олександра Андріївна

11

ІІІ

Франко Т.В.

  1.  

Петльована

Тетяна Сергіївна

6-А

ІІ

районна

Математика

Горбатюк С.М.

  1.  

Дудко

Крістіан-Даніель Дмитрович

7-А

ІІ

Горбатюк С.М.

  1.  

Слободяник

Соломія Степанівна

6-А

ІІІ

Горбатюк С.М.

  1.  

Коваль

Інна Олегівна

10-Б

І

районна

Українська мова та література

Пшеничнюк М.П.

  1.  

Назаренко

Анастасія Олегівна

10-А

ІІ

районна

Киришова Р.О.

  1.  

Бучинська

Богдана Олегівна

11

ІІ

районна

Бучинська Г.Е.

 

  1.  

Поворознюк

Ольга Василівна

10-А

ІІІ

районна

Киришова Р.О.

  1.  

Півошенко

Яна Юріївна

11

ІІІ

районна

Бучинська Г.Е.

Пшеничнюк М.П.

  1.  

Слободяник

Софія Степанівна

9-Б

І

районна

Географія

Мілєвська А.Ф.

  1.  

Назаренко

Анастасія Олегівна

10-А

І

районна

  1.  

Тоха

Марія Романівна

10-А

ІІ

районна

  1.  

Попіль

Богдана Павлівна

9-Б

ІІІ

районна

  1.  

Савєльєва

Аліна Анатоліївна

9-А

ІІІ

районна

  1.  

Тоха

Марія Романівна

10-А

І

районна

Біологія

 

 

 

 

Ковальчук Ю.В.

  1.  

Коваль

Інна Олегівна

10-Б

ІІ

районна

Ковальчук Ю.В.

  1.  

Кметь

Олександр Сергійович

11

ІІ

районна

Ковальчук Ю.В.

  1.  

Слободяник

Софія Степанівна

9-Б

ІІІ

районна

Красний Ю.Д.

  1.  

Тоха

Марія Романівна

10-А

І

районна

Інформаційні технології

 

 

 

 

Клочак В.В.

  1.  

Слободяник

Софія Степанівна

9-Б

ІІ

  1.  

Коваль

Інна Олегівна

10-Б

ІІ

  1.  

Кметь

Олександр Сергійович

11

ІІ

  1.  

Гончарук Артем Русланович

10-Б

І

районна

Інформатика

Клочак В.В.

  1.  

Заєць Ярослав Сергійович

11

І

районна

Астрономія

Клочак В.В.

  1.  

Кметь Олександр Сергійович

11

ІІ

Клочак В.В.

  1.  

Тоха

Марія Романівна

10-А

І

 

 

районна

 

 

Історія

 

 

 

Слободяник С.С.

  1.  

Назаренко

Анастасія Олегівна

10-А

ІІ

  1.  

Зацепіна

Крістіна Вадимівна

10-А

ІІ

  1.  

Лавренцов

Ярослав Олександрович

7-Б

І

 

 

районна

Фізика

Горбатюк С.М.

  1.  

Слободяник

Софія Степанівна

9-Б

І

Котовська Г.І.

  1.  

Гончарук Артем Русланович

10-Б

І

Котовська Г.І.

  1.  

Гавриш Тетяна Анатоліївна

10-А

ІІ

Котовська Г.І.

 

 


 

Додаток  3

до наказу від 23.12.2022р. №196

 

 

Інформація

про переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Філії І-ІІ ступенів с.Василівка Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тиврівської селищної ради

в 2022-2023 навчальному році

 

№ з/п

Прізвище, ім.`я, по батькові

клас

місце

Статус олімпіади

Предмет

Вчитель

Наказ по відділу освіти

1

Кінщак

Крістіна Віталіївна

8

ІІ

районна

Англійська мова

Підлісна А.С.

 

 

№ 66

від 20.12.2022р.

2

Покотилюк

Кароліна Романівна

8

ІІІ

Підлісна А.С.

3

Кінщак

Крістіна Віталіївна

8

ІІ

районна

Географія

Гершун Т.О.

4

Покотилюк

Кароліна Романівна

8

ІІІ

районна

Географія

Гершун Т.О.

 

 


 

 

Додаток  2

до наказу від 23.12.2022р. №196

 

 

Інформація

про переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Філії І-ІІ ступенів с.Дзвониха Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тиврівської селищної ради

в 2022-2023 навчальному році

 

№ з/п

Прізвище, ім.`я, по батькові

клас

місце

Статус олімпіади

Предмет

Вчитель

Наказ по відділу освіти

1

Сидорук

Єлизавета Олегівна

6

ІІІ

 

 

районна

 

 

Математика

Романчук Т.А.

 

№ 66

від 20.12.2022р.

2

Дуброва

Ганна Олександрівна

6

ІІ

Романчук Т.А.

3

Чорна

Ангеліна Сергіївна

6

ІІ

Романчук Т.А.

 

 


 

 

 

УКРАЇНА

ТИВРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

І-ІІІ СТУПЕНІВ СМТ ТИВРІВ ТИВРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

 

23.12.2022                                      Тиврів                                             №196

 

 

Про підсумки участі здобувачів освіти в

ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2022-2023 навчальному році

Відповідно до  Обласної цільової програми роботи з обдарованою молоддю на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням 31 сесії 7 скликання Вінницької обласної Ради від 26 квітня 2018 року №598, Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року №1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за №1318/20056, Правил проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад  з навчальних предметів І, ІІ етапів олімпіад зі спеціальних дисциплін та конкурсів фахової майстерності, затверджених наказом управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 05 січня 2012 року №5 (зі змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 17 серпня 2021 року №914 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2021-2022 навчальному році», наказу Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації від18 жовтня 2022 року №208-аг «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році», враховуючи Указ Президента України від 24 лютого 2022 року  №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», Указ Президента України від 12 серпня 2022 року №573/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» та керуючись вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»,  наказу відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму від 20.10.2022р. №52 «Про проведення  І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році»  з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді громади, з 04 листопада по 11 грудня 2022 року пройшов ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад, у якому взяли участь здобувачі освіти 6-11 класів із закладів загальної середньої освіти Тиврівської громади, серед яких здобувачі освіти ОЗ ЗСО    І-ІІІ ст. смт Тиврів Тиврівської селищної ради, включаючи його філії.

         Проведенню районного етапу  передували  шкільні олімпіади (наказ по Опорному закладу від 21.10.2022р. №155), переможці яких ввійшли до складу команди для участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Усього в І етапі олімпіад взяли участь 264 учасники, з них 167 учасників – здобувачі освіти ОЗ ЗСО смт Тиврів, 43 – здобувачі освіти філії І-ІІ ступенів с.Дзвониха,  54 – учасники здобувачі освіти філії І-ІІ ступенів с.Василівка.

         Більшість учасників  ІІ етапу олімпіад виявила глибокі теоретичні знання, уміння їх практично застосовувати, обґрунтовувати одержані результати, що свідчить про належну роботу з обдарованими дітьми на місцях.

Відповідно наказу по відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму від 20.12.2022 року №66 «Про підсумки проведення  ІІ  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2021-2023 навчальному році», за поданими заявками у ІІ етапі олімпіад  взяли участь  110  учнів 6-11 класів. Найбільша кількість учасників вже другий рік поспіль долучилася до олімпіади з математики – 26 учнів, української мови та літератури – 18 учнів, географії – 15 учнів, біології – 13, історії – 11 учнів, англійської мови – 10 учнів. Найменша – з інформатики – 1учень, астрономії- 2 учні, правознавства – 4 учні, фізики - 4 учні, інформаційних технологій – 6 учнів.

              За підсумками проведення олімпіад визначено кількість учасників та кількість призерів з кожного навчального закладу. З них – 26 учнів вибороли І місця; 37 учнів – ІІ місця та 29 учнів ІІІ місця.

         Кількісний склад переможців та призерів ІІ етапу олімпіад нашого навчального закладу представлений в таблиці:

№ з/п

Назва закладу

к-сть навч. дисциплін: призери

 

І

 

ІІ

 

ІІІ

Всього

призових місць

1.                   

ОЗЗСО І-ІІІ ст. смт Тиврів Тиврівської селищної ради

11

12

15

8

 

35

2.                   

Філія І-ІІ ст. с. Василівка ОЗЗСО І-ІІІ ст. смт Тиврів Тиврівської селищної ради

2

0

2

2

 

4

3.                   

Філія І-ІІ ст. с. Дзвониха ОЗЗСО І-ІІІ ст. смт Тиврів Тиврівської селищної ради

1

0

2

1

 

         3

Списки учнів Опорного закладу ЗСО І-ІІІ ступенів смт Тивріфв Тиврівської селищної ради, які вибороли призові місця у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, включаючи його філії подаються (додаток 1-3).

 У наказі відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму від 20.12.2022 року №66 також зазначено, що за підсумками ІІ етапу предметних олімпіад та відповідно до квоти  11 переможців  ІІ етапу будуть брати участь в ІІІ (обласному) етапі, серед них 8 учнів - це учні  Опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. смт. Тиврів, а саме:

 

Предметна олімпіада

П І Б учасника

Клас

Учитель, який підготував

Англійська мова

Гончарук Артем Русланович

10

Франко Тетяна Вікторівна

Астрономія

Заєць Ярослав Сергійович

11

Клочак Валерій Віталійович

Інформатика

Гончарук Артем Русланович

10

Клочак Валерій Віталійович

Географія

Назаренко Анастасія Олегівна

10

Мілєвська Антоніна Федорівна

Українська мова та література

Коваль Інна Олегівна

10

Пшеничнюк Марія Панкратіївна

Історія

Тоха Марія Романівна

10

Слободяник Степан Степанович

Фізика

Гончарук Артем Русланович

10

Котовська Галина Іванівна

Інформаційні технології

Тоха Марія Романівна

10

Клочак Валерій Віталійович

 

Найбільшу кількість переможців та призерів олімпіад підготували такі учителі:

Клочак В.В. (7 учнів), Мілєвська А.Ф. (5 учнів), Горбатюк С.М. (4 учні), Ковальчук Ю.В., Слободяник С.С., Котовська Г.І., Романчук Т.А.  ( по 3 учні), Франко Т.В., Пшеничнюк М.П., Киришова Р.О., Бучинська Г.Е., Підлісна А.С., Гершун Т.О.  (по 2 учні), по одному учневі-призерові підготували: Мокрицька Т.С., Красний Ю.Д.

 

Виходячи з вищесказаного

Н А К А З У Ю:

         1. Оголосити подяку із занесенням в особову справу учням переможцям та призерам ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

                                                                                              Класні керівники.

Травень 2023р.

2. Дирекції Опорного закладу оголосити подяку учителям, які підготували переможців та призерів олімпіад.

         3. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Власюк І.М.   підготувати та провести 04.01.2023р. інформаційно-методичну нараду, на якій:

3.1. Відзначити цілеспрямовану роботу учителів-предметників, що сприяла підготовці призерів районних олімпіад.

         3.2. Зобов’язати учителів-предметників організувати в жовтні-листопаді 2023 року індивідуальну роботу з учнями, які представлятимуть навчальний заклад на районних предметних олімпіадах.

         3.3. Керівникам шкільних професійних спільнот проаналізувати упущення, які мали місце в підготовці учасників олімпіад, розробити заходи щодо поліпшення роботи в цьому напрямі.

4. Учителям-предметникам Клочаку В.В., Пшеничнюк М.П.,          Франко Т.В.,  Мілєвській А.Ф.,  Котовській Г.І.,  Слободянику С.С., чиї учні представлятимуть територіальну громаду на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад проводити підготовчу роботу з призерами; відповідно наказів по відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму вищеназваних учнів забезпечити участь переможців ІІ етапу в ІІІ (обласному) етапі олімпіад.

         5. Педагогу-організатору Бушуєвій Л.В. провести свято вшанування переможців олімпіад, кращих спортсменів та учасників художньої самодіяльності.                                                                                                                                                                                                   Травень 2023р.

6. Заступникам директора Власюк І.М., Бучинській Г.Е., завідуючим філіями Павленко Т.В., Гершун О.О.:

6.1. Підготувати грамоти для переможців та призерів ІІ етапу олімпіад та урочисто вручити їх

Травень 2023р.

6.2. Спланувати роботу по проведенню шкільних олімпіад в наступному навчальному році, впровадження інших форм роботи з обдарованими дітьми.

                                                                                    Серпень-вересень 2022р.

6.3. Зобов’язати учителів-предметників посилити роботу із здібною молоддю по підготовці та залученні до участі в предметних олімпіадах.

 

7. Контроль за виконанням даного наказу та його доведення до педагогічних працівників покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Власюк І.М.

    

 

Директор  Опорного закладу                                                П.В.Мельник

 

Наказ доведено до відома на інформаційно-методичній нараді

 

 24 червня  відбувся IV етап Міжнаро́дного ко́нкурсу знавці́в украї́нської мо́ви і́мені Петра́ Я́цика. Цей  конкурс має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.  Школу, район та нашу область представляла  учениця  9-Б класу Опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. смт Тиврів Коваль Інна.  Маємо гарну новину: Інна виборола І місце. Переможницю підготувала вчителька української мови та літератури Пшеничнюк Марія Панкратіївна. Щирі вітання і найкращі побажання нашим переможницям!

 

 

 

                          Микола Кирилюк, випускник Опорного закладу ЗСО І- ІІІст.смт Тиврів 2022 року, примножив славу навчального закладу, склавши НМТ з історії з найвищим результатом - 200 балів( учитель Гончарук Олена Михайлівна)

Наполегливий, небайдужий, відповідальний, активний в житті школи та громади, справжній патріот, ініціатор створення Молодіжної ради в смт Тиврові ,цей юнак ставить гарні цілі й трудиться заради їх досягнення.
Побажаймо йому неабияких успіхів і надалі , під мирним небом гарних справ для України та хороших людей на шляху.
Слава Україні!

 

Про підсумки учнів-переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад в  ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021-2022 н.р.

 

Відповідно визначених квот, затверджених наказом департаменту гуманітарної політики Вінницької облдержадміністрації від 06.12. 2021«Про особливості проведення ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад», згідно наказу по відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму від 20.12.2021 року №121   чотири  учні Опорного закладу мали брати участь  у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з дев’яти предметів,                    а саме:

з/п

Предметна

олімпіада

Учасник

Клас

Учитель, який підготував

1.                

Російська мова та література

Тоха Марія Романівна

9

Вітюк Л.М., Власюк І.М.

2.                

Правознавство

Коваль Інна Олегівна

9

Гончарук О.М.

3.                

Математика

Тоха Марія Романівна

9

Шастун В.В.

4.                

Астрономія

Кирилюк Микола Олександрович

11

Клочак В.В.

5.                

Інформатика

Гончарук Артем Русланович

9

Клочак В.В.

6.                

Географія

Кирилюк Микола Олександрович

11

Мілевська А.Ф.

7.                

Історія

Кирилюк Микола Олександрович

11

Гончарук О.М.

8.                

Фізика

Гончарук Артем Русланович

9

Котовська Г.І.

9.                

Інформаційні технології

Коваль Інна Олегівна

9

Клочак В.В.

 

Однак, у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад учні-переможці брали участь у шести із дев’яти олімпіад, а саме: не брали участі через хворобу на момент проведення олімпіади Тоха Марія з математики, Гончарук Артем з фізики; через запровадження військового стану в Україні  не відбулася олімпіада з географії, в якій мав брати участь Кирилюк Микола. На час проведення олімпіади з російської мови та літератури хворіла переможниця Тоха М., тому за узгодженням з оргкомітетом участь в олімпіаді брала учениця Коваль Інна, яка посіла ІІ місце в районному етапі.

Відповідно до протоколів журі та підсумкових наказів Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної адміністрації учні нашого навчального закладу стали призерами п’яти (із шести, в яких брали участь) ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, а виборовши три других місця та два третіх:

 

з/п

Учасник

Предметна

олімпіада

Місце, яке посів

Підстава

Учитель, який підготував

10.             

Кирилюк Микола Олександрович

Астрономія

ІІ

Наказ департаменту гуманітарної політики від 29.04.2022 №236

Клочак В.В.

11.             

Кирилюк Микола Олександрович

Історія

ІІ

Наказ департаменту гуманітарної політики від 16.05.2022 №251

Гончарук О.М.

12.             

Коваль Інна Олегівна

Російська мова та література

ІІ

Протокол жюрі

Франко А.П., Власюк І.М.

13.             

Гончарук Артем Русланович

Інформатика

ІІІ

Наказ департаменту гуманітарної політики від 29.04.2022 №240

Клочак В.В.

14.             

Коваль Інна Олегівна

Правознавство

ІІІ

Наказ департаменту гуманітарної політики від 16.05.2022 №252

Гончарук О.М.

 

 

 

 

Про підсумки участі здобувачів освіти в

ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2021-2022 навчальному році

Відповідно до  Обласної цільової програми роботи з обдарованою молоддю на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням 31 сесії 7 скликання Вінницької обласної Ради від 26 квітня 2018 року №598, Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року №1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за №1318/20056, Правил проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад  з навчальних предметів І, ІІ етапів олімпіад зі спеціальних дисциплін та конкурсів фахової майстерності, затверджених наказом управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 05 січня 2012 року №5 (зі змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 17 серпня 2021 року №914 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2021-2022 навчальному році», наказу Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації від 29 жовтня 2021 року №805 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2021-2022 навчальному році», з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді громади, з 11 листопада по 17 грудня 2021 року пройшов ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад, у якому взяли участь 150  здобувачів освіти 6-11 класів із закладів загальної середньої освіти громади, серед яких здобувачі освіти ОЗ ЗСО І-ІІІ ст. смт Тиврів Тиврівської селищної ради, включаючи його філії.

          Проведенню районного етапу  передували  шкільні олімпіади, переможці яких ввійшли до складу команди для участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.         Більшість учасників  ІІ етапу олімпіад виявила глибокі теоретичні знання, уміння їх практично застосовувати, обґрунтовувати одержані результати, що свідчить про належну роботу з обдарованими дітьми на місцях.

Відповідно наказу по відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму від 20.12.2021 року №121 «Про підсумки проведення  ІІ  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2021-2022 навчальному році», за результатами предметних олімпіад ОЗЗСО смт Тиврів представляли 84 учасники та 1 учасник Філії с.Василівка. Філія с.Дзвониха учасників ІІ етапу олімпіад не виставляла.

З  84 учасників – 3 (45%) посіли призові місця, а саме: 12 І місць, 10 ІІ місць, 16 ІІІ місць. Учасник з філії  с. Василівка призового місця не здобув.

До участі в ІІ етапі олімпіад залучались учні з особливими освітніми потребами, в тому числі ті, що навчаються у формі педагогічного патронажу. Став призером олімпіади з інформаційних технологій Усатюк В. (ІІ місце).

Список учнів навчального закладу, які вибороли призові місця у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад подаються в Додатку до наказу.

 

Вищеназваним наказом нагороджено грамотами відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Тиврівської селищної ради  вчителів, які підготували переможців ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2021-2022 навчального року таких учителів:

- Вітюк Людмилу Михайлівну – учителя української мови, літератури та

  російської мови;

- Власюк Інну Михайлівну - учителя зарубіжної літератури;

- Гончарук Олену Михайлівну - учителя історії та правознавства;

- Горбатюк Світлану Миколаївну - учителя математики;

-Клочака Валерія Віталійовича - учителя астрономії, інформатики;

- Мілевську Антоніну Федорівну - учителя географії

.

Даним наказом оголошено подяки  педагогічним працівникам, які підготували призерів ІІ етапу предметних олімпіад, а саме:

-Киришовій Раїсі Олександрівні – учителю української мови та літератури;

- Ковальчук Юлії Вікторівні - учителю біології ;

- Котовській Галині Іванівні – учителю фізики;

- Любченко Оксані Миколаївні – учителю інформатики;

- Марецькій Юлії Василівні – учителю англійської мови;

- Мокрицькій Тетяні Станіславівні – учителю англійської мови;

-Пшеничнюк Марії Панкратівні – учителю української мови та літератури;

- Слободяник Олені Аркадіївні - учителю хімії;

- Слободянику Степану Степановичу – учителю історії та правознавства;

- Франко Антоніні Петрівні – учителю російської мови;

- Франко Тетяні Вікторівні – учителю англійської мови;

- Шастун Валентині Вікторівні – учителю математики.

 

          Відповідно визначених квот, затверджених наказом департаменту гуманітарної політики Вінницької облдержадміністрації від 06.12. 2021«Про особливості проведення ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад», згідно наказу по відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму від 20.12.2021 року №121   чотири  учні Опорного закладу братимуть участь  у ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з дев’яти предметів,                    а саме:

 

з/п

Предметна

олімпіада

Учасник

Клас

Учитель, який підготував

1.                

Російська мова та література

Тоха Марія Романівна

9

Вітюк Л.М., Власюк І.М.

2.                

Правознавство

Коваль Інна Олегівна

9

Гончарук О.М.

3.                

Математика

Тоха Марія Романівна

9

Шастун В.В.

4.                

Астрономія

Кирилюк Микола Олександрович

11

Клочак В.В.

5.                

Інформатика

Гончарук Артем Русланович

9

Клочак В.В.

6.                

Географія

Кирилюк Микола Олександрович

11

Мілевська А.Ф.

7.                

Історія

Кирилюк Микола Олександрович

11

Гончарук О.М.

8.                

Фізика

Гончарук Артем Русланович

9

Котовська Г.І.

9.                

Інформаційні технології

Коваль Інна Олегівна

9

Клочак В.В.

 

Найбільшу кількість переможців та призерів олімпіад підготували такі учителі:

Клочак В.В. (9 учнів), Вітюк Л.М., Гончарук О.СМ., Горбатюк С.М. ( по 4 учні),  Власюк І.М., Мілєвська А.Ф. (по 3 учні),  Слободяник С.С.,  Мокрицька Т.С., Франко А.П. (по 2 учні), по одному учневі-призерові підготували: Слободяник О.А., Пшеничнюк М.П., Киришова Р.О.,    Котовська Г.І., Ковальчук Ю.В., Франко Т.В., Марецька Ю.В., Шастун В.В.

 

 

    Всі новини

    Контакти

    Адреса:смт.Тиврів

    вул.Тиверська, 20

    Тел.:(04355)2-12-84

    Email:ozzsotyvrov@gmail.com