Наші досягнення.

 24 червня  відбувся IV етап Міжнаро́дного ко́нкурсу знавці́в украї́нської мо́ви і́мені Петра́ Я́цика. Цей  конкурс має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.  Школу, район та нашу область представляла  учениця  9-Б класу Опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. смт Тиврів Коваль Інна.  Маємо гарну новину: Інна виборола І місце. Переможницю підготувала вчителька української мови та літератури Пшеничнюк Марія Панкратіївна. Щирі вітання і найкращі побажання нашим переможницям!

 

 

 

                          Микола Кирилюк, випускник Опорного закладу ЗСО І- ІІІст.смт Тиврів 2022 року, примножив славу навчального закладу, склавши НМТ з історії з найвищим результатом - 200 балів( учитель Гончарук Олена Михайлівна)

Наполегливий, небайдужий, відповідальний, активний в житті школи та громади, справжній патріот, ініціатор створення Молодіжної ради в смт Тиврові ,цей юнак ставить гарні цілі й трудиться заради їх досягнення.
Побажаймо йому неабияких успіхів і надалі , під мирним небом гарних справ для України та хороших людей на шляху.
Слава Україні!

 

Про підсумки учнів-переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад в  ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021-2022 н.р.

 

Відповідно визначених квот, затверджених наказом департаменту гуманітарної політики Вінницької облдержадміністрації від 06.12. 2021«Про особливості проведення ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад», згідно наказу по відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму від 20.12.2021 року №121   чотири  учні Опорного закладу мали брати участь  у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з дев’яти предметів,                    а саме:

з/п

Предметна

олімпіада

Учасник

Клас

Учитель, який підготував

1.                

Російська мова та література

Тоха Марія Романівна

9

Вітюк Л.М., Власюк І.М.

2.                

Правознавство

Коваль Інна Олегівна

9

Гончарук О.М.

3.                

Математика

Тоха Марія Романівна

9

Шастун В.В.

4.                

Астрономія

Кирилюк Микола Олександрович

11

Клочак В.В.

5.                

Інформатика

Гончарук Артем Русланович

9

Клочак В.В.

6.                

Географія

Кирилюк Микола Олександрович

11

Мілевська А.Ф.

7.                

Історія

Кирилюк Микола Олександрович

11

Гончарук О.М.

8.                

Фізика

Гончарук Артем Русланович

9

Котовська Г.І.

9.                

Інформаційні технології

Коваль Інна Олегівна

9

Клочак В.В.

 

Однак, у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад учні-переможці брали участь у шести із дев’яти олімпіад, а саме: не брали участі через хворобу на момент проведення олімпіади Тоха Марія з математики, Гончарук Артем з фізики; через запровадження військового стану в Україні  не відбулася олімпіада з географії, в якій мав брати участь Кирилюк Микола. На час проведення олімпіади з російської мови та літератури хворіла переможниця Тоха М., тому за узгодженням з оргкомітетом участь в олімпіаді брала учениця Коваль Інна, яка посіла ІІ місце в районному етапі.

Відповідно до протоколів журі та підсумкових наказів Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної адміністрації учні нашого навчального закладу стали призерами п’яти (із шести, в яких брали участь) ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, а виборовши три других місця та два третіх:

 

з/п

Учасник

Предметна

олімпіада

Місце, яке посів

Підстава

Учитель, який підготував

10.             

Кирилюк Микола Олександрович

Астрономія

ІІ

Наказ департаменту гуманітарної політики від 29.04.2022 №236

Клочак В.В.

11.             

Кирилюк Микола Олександрович

Історія

ІІ

Наказ департаменту гуманітарної політики від 16.05.2022 №251

Гончарук О.М.

12.             

Коваль Інна Олегівна

Російська мова та література

ІІ

Протокол жюрі

Франко А.П., Власюк І.М.

13.             

Гончарук Артем Русланович

Інформатика

ІІІ

Наказ департаменту гуманітарної політики від 29.04.2022 №240

Клочак В.В.

14.             

Коваль Інна Олегівна

Правознавство

ІІІ

Наказ департаменту гуманітарної політики від 16.05.2022 №252

Гончарук О.М.

 

 

 

 

Про підсумки участі здобувачів освіти в

ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2021-2022 навчальному році

Відповідно до  Обласної цільової програми роботи з обдарованою молоддю на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням 31 сесії 7 скликання Вінницької обласної Ради від 26 квітня 2018 року №598, Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року №1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за №1318/20056, Правил проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад  з навчальних предметів І, ІІ етапів олімпіад зі спеціальних дисциплін та конкурсів фахової майстерності, затверджених наказом управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 05 січня 2012 року №5 (зі змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 17 серпня 2021 року №914 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2021-2022 навчальному році», наказу Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації від 29 жовтня 2021 року №805 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2021-2022 навчальному році», з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді громади, з 11 листопада по 17 грудня 2021 року пройшов ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад, у якому взяли участь 150  здобувачів освіти 6-11 класів із закладів загальної середньої освіти громади, серед яких здобувачі освіти ОЗ ЗСО І-ІІІ ст. смт Тиврів Тиврівської селищної ради, включаючи його філії.

          Проведенню районного етапу  передували  шкільні олімпіади, переможці яких ввійшли до складу команди для участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.         Більшість учасників  ІІ етапу олімпіад виявила глибокі теоретичні знання, уміння їх практично застосовувати, обґрунтовувати одержані результати, що свідчить про належну роботу з обдарованими дітьми на місцях.

Відповідно наказу по відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму від 20.12.2021 року №121 «Про підсумки проведення  ІІ  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2021-2022 навчальному році», за результатами предметних олімпіад ОЗЗСО смт Тиврів представляли 84 учасники та 1 учасник Філії с.Василівка. Філія с.Дзвониха учасників ІІ етапу олімпіад не виставляла.

З  84 учасників – 3 (45%) посіли призові місця, а саме: 12 І місць, 10 ІІ місць, 16 ІІІ місць. Учасник з філії  с. Василівка призового місця не здобув.

До участі в ІІ етапі олімпіад залучались учні з особливими освітніми потребами, в тому числі ті, що навчаються у формі педагогічного патронажу. Став призером олімпіади з інформаційних технологій Усатюк В. (ІІ місце).

Список учнів навчального закладу, які вибороли призові місця у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад подаються в Додатку до наказу.

 

Вищеназваним наказом нагороджено грамотами відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Тиврівської селищної ради  вчителів, які підготували переможців ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2021-2022 навчального року таких учителів:

- Вітюк Людмилу Михайлівну – учителя української мови, літератури та

  російської мови;

- Власюк Інну Михайлівну - учителя зарубіжної літератури;

- Гончарук Олену Михайлівну - учителя історії та правознавства;

- Горбатюк Світлану Миколаївну - учителя математики;

-Клочака Валерія Віталійовича - учителя астрономії, інформатики;

- Мілевську Антоніну Федорівну - учителя географії

.

Даним наказом оголошено подяки  педагогічним працівникам, які підготували призерів ІІ етапу предметних олімпіад, а саме:

-Киришовій Раїсі Олександрівні – учителю української мови та літератури;

- Ковальчук Юлії Вікторівні - учителю біології ;

- Котовській Галині Іванівні – учителю фізики;

- Любченко Оксані Миколаївні – учителю інформатики;

- Марецькій Юлії Василівні – учителю англійської мови;

- Мокрицькій Тетяні Станіславівні – учителю англійської мови;

-Пшеничнюк Марії Панкратівні – учителю української мови та літератури;

- Слободяник Олені Аркадіївні - учителю хімії;

- Слободянику Степану Степановичу – учителю історії та правознавства;

- Франко Антоніні Петрівні – учителю російської мови;

- Франко Тетяні Вікторівні – учителю англійської мови;

- Шастун Валентині Вікторівні – учителю математики.

 

          Відповідно визначених квот, затверджених наказом департаменту гуманітарної політики Вінницької облдержадміністрації від 06.12. 2021«Про особливості проведення ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад», згідно наказу по відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму від 20.12.2021 року №121   чотири  учні Опорного закладу братимуть участь  у ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з дев’яти предметів,                    а саме:

 

з/п

Предметна

олімпіада

Учасник

Клас

Учитель, який підготував

1.                

Російська мова та література

Тоха Марія Романівна

9

Вітюк Л.М., Власюк І.М.

2.                

Правознавство

Коваль Інна Олегівна

9

Гончарук О.М.

3.                

Математика

Тоха Марія Романівна

9

Шастун В.В.

4.                

Астрономія

Кирилюк Микола Олександрович

11

Клочак В.В.

5.                

Інформатика

Гончарук Артем Русланович

9

Клочак В.В.

6.                

Географія

Кирилюк Микола Олександрович

11

Мілевська А.Ф.

7.                

Історія

Кирилюк Микола Олександрович

11

Гончарук О.М.

8.                

Фізика

Гончарук Артем Русланович

9

Котовська Г.І.

9.                

Інформаційні технології

Коваль Інна Олегівна

9

Клочак В.В.

 

Найбільшу кількість переможців та призерів олімпіад підготували такі учителі:

Клочак В.В. (9 учнів), Вітюк Л.М., Гончарук О.СМ., Горбатюк С.М. ( по 4 учні),  Власюк І.М., Мілєвська А.Ф. (по 3 учні),  Слободяник С.С.,  Мокрицька Т.С., Франко А.П. (по 2 учні), по одному учневі-призерові підготували: Слободяник О.А., Пшеничнюк М.П., Киришова Р.О.,    Котовська Г.І., Ковальчук Ю.В., Франко Т.В., Марецька Ю.В., Шастун В.В.