Наші досягнення.

         
Рейтинг учнів 3-11 класів загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів смт.Тиврів
у I семестрі 2019-2020 навчальному році
         
 
ПІБ Клас Середній бал
1 Ісаєнко Маргарита 3-б 11,60
2 Коваль Інна 7-б 11,21
3 Петльована Тетяна 3-а 11,20
4 Андрощук Марія 3-б 11,20
5 Благун Даря 3-б 11,20
6 Олексюк Олександра 3-б 11,20
7 Чванова Богдана 10- Б 11,18
8 Чехова Інна 7-б 11,06
9 Трегуб Андрій 3-б 11,00
10 Кущ Софія 10- Б 11,00
11 Клочак Сергій 11 10,88
12 Кобилянський Роман 5-а 10,87
13 Смульська Мілана 5-а 10,87
14 Литвинюк Дар'я  5-б 10,87
15 Федас Марина 6-б 10,87
16 Василевич Олена 7-б 10,83
17 Надкренична Аліна 3-а 10,80
18 Дуброва Даря 3-б 10,80
19 Совик Михайло 3-б 10,80
20 Хлипавка Софія 4-а 10,80
21 Андрієнко Анастасія 7-б 10,79
22 Козак Анастасія 5-а 10,73
23 Назаренко Анастасія 7-а 10,68
24 Савєльєва Аліна 6-а 10,67
25 Романюк Валентин 7-а 10,63
26 Демкова Анна 3-а 10,60
27 Василишина Іванна 3-б 10,60
28 Мазур Ангеліна 3-б 10,60
29 Андрієнко Діана 4-а 10,60
30 Жовмір Аріна 4-а 10,60
31 Касянчук Марія 4-а 10,60
32 Королюк Ілля 4-а 10,60
33 Скопко Анатолій 4-а 10,60
34 Пастушенко Максим 4-б 10,60
35 Тоха Марія 7-а 10,58
36 Мадяр Каріна 6-б 10,50
37 Сауляк Мирослав 5-а 10,47
38 Пастух Олександра 5-б 10,43
39 Плисюк Назар 3-б 10,40
40 Сорока Анастасія 4-а 10,40
41 Рудик Анна 4-б 10,40
42 Трифанюк Марія 4-б 10,40
43 Даценко Софія 5-б 10,40
44 Прощук Анастасія 5-б 10,40
45 Боднар Святослав 6-б 10,40
46 Папенко Марта 5-б 10,33
47 Береговий Роман 7-а 10,32
48 Поворознюк Ольга 7-а 10,32
49 Даценко Олексій 5-а 10,27
50 Андрієнко Ірина 5-б 10,27
51 Гусак Олександр 9 10,25
52 Назарик Сергій 9 10,25
53 Лисенко Софія 3-а 10,20
54 Любченко Ольга 3-б 10,20
55 Дудко Крістіан 4-а 10,20
56 Коротинська Марія 4-б 10,20
57 Натальчук Роман 5-а 10,20
58 Кукурудза Андрій 7-а 10,16
59 Слободяник Софія 6-б 10,13
60 Бучинська Богдана 8-б 10,11
61 Дубров Єгор 5-а 10,07
62 Березюк Дарина 5-б 10,07
63 Діброва Олександр 10- Б 10,06
64 Андрієнко Богдан 3-а 10,00
65 Варівченко Еріка 3-б 10,00
66 Войтюк Надія 3-б 10,00
67 Колісніченко Михайло 3-б 10,00
68 Мельник Марія 4-а 10,00
69 Попик Руслан 4-а 10,00
70 Олійник Софія 5-а 10,00
71 Бондарчук Олександр 5-б 10,00
72 Рябчинська Лілія 5-в 10,00
73 Кметь Олександр 8-б 10,00
74 Переродова Олександра 8-б 10,00
75 Плаксійчук Вікторія 10-а 10,00
76 Кирилюк Микола 9 9,95
77 Карпусь Аліна 5-а 9,93
78 Огороднік Валерія 5-а 9,93
79 Подолужний Арсен 5-б 9,93
80 Ремська Яна 6-а 9,93
81 Серга Максим 5-в 9,87
82 Боднар Матвій 3-а 9,80
83 Горбунь Наталя 3-а 9,80
84 Канева Івана 5-б 9,80
85 Мокойчук Каміла 5-б 9,80
86 Гриневич Ольга 9 9,80
87 Полозюк Андрій 7-а 9,79
88 Вінніцька Софія 9 9,79
89 Сікора Анна 9 9,75
90 Христич Максим 5-а 9,73
91 Шафієв Мурат 6-б 9,69
92 Півошенко Яна 8-а 9,68
93 Сторожук Ілля 5-а 9,67
94 Спасенюк Яна 9 9,65
95 Осадчук Олена 9 9,63
96 Шапальчук Світлана 7-б 9,61
97 Міхневич Дмитро 3-б 9,60
98 Агу Стефані 4-б 9,60
99 Соломон Яна 4-б 9,60
100 Кузнецова Анастасія 5-а 9,60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учні-призери районних предметних олімпіад

ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Тиврів

у 2019 – 2020 н. р.

 

з/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Предмет

Зайняте місце

Прізвище, ініціали вчителя

1.                

 

11

Астрономія

І

Клочак В.В.

Інформаційні технології

І

Клочак В.В.

Географія

І

Мілєвська А.Ф.

Інформатика

І

Клочак В.В.

Хімія

ІІ

Василишина Н.В.

Історія

ІІ

Слободяник С.С.

Економіка

ІІІ

Мілєвська А.Ф.

Правознавство

ІІІ

Слободяник С.С.

2.     

 

11

Географія

І

Мілєвська А.Ф.

Правознавство

ІІ

Слободяник С.С.

Астрономія

ІІІ

Клочак В.В.

Історія

ІІІ

Слободяник С.С.

3.     

 

8

Математика

ІІ

Шастун В.В.

Російська  мова, література

ІІ

Вітюк Л.М.,

Франко А.П.

Українська мова та література

ІІІ

Бучинська Г.Е.

Хімія

ІІІ

Василишина Н.В.

4.     

 

8

Українська мова та література

ІІІ

Бучинська Г.Е.

Російська  мова, література

ІІІ

Вітюк Л.М.,

Франко А.П.

5.     

 

7 - А

Математика

ІІІ

Шастун В.В.

Географія

ІІІ

Мілєвська А.Ф.

6.     

 

9 - А

Фізика

ІІІ

Котовська Г.І.

Правознавство

ІІІ

Слободяник С.С.

7.     

 

7 - А

Математика

ІІІ

Шастун В.В.

8.     

 

10

Інформаційні технології

ІІ

Клочак В.В.

9.     

 

7 - А

Географія

ІІ

Мілєвська А.Ф.

10.          

 

9 - А

Географія

ІІІ

Мілєвська А.Ф.

11.          

 

10

Російська  мова, література

І

Франко А.П.,

Власюк І.М.

12.          

 

9 - А

Російська  мова, література

ІІІ

Франко А.П.

13.          

 

9 – Б

Трудове навчання

І

Власюк І.В.

14.          

 

9 - Б

Трудове навчання

ІІ

Власюк І.В.

15.          

 

11

Інформатика

ІІ

Клочак В.В.

16.          

 

10

Інформатика

ІІ

Клочак В.В.