КЛАС БЕЗПЕКИ

 
 
 
Збереження життя й здоров’я наших дітей, як майбутнього української нації, - одне із пріоритетних завдань кожного з нас. Одним із основних напрямків закладів освіти є навчання школярів безпеки життєдіяльності та основам збереження власного життя і здоров’я у різних надзвичайних ситуаціях. На вимоги МОН у нашому закладі освіти під керівництвом учителя Основ медичних знань Бушуєвої Л.В. у співпраці з учителем Основ здоров’я Добровольської О.А. із залученням інших учителів та медпрацівниць школи створено КЛАС БЕЗПЕКИ, в якому учнів  навчають основам безпечного середовища. В даному класі облаштовано такі локації:
• локація перегляду відеоуроків та презентацій;
• локація пожежної безпеки (для вивчення правил пожежної безпеки, алгоритму дій при пожежі, вивчення основ користування вогнегасниками тощо);
• локація мінної безпеки (для вивчення правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів);
• локація безпеки життєдіяльності (для вивчення правил безпечної поведінки у різних сферах життя);
•  локація домедичної допомоги (для проведення занять та тренінгів з надання першої домедичної допомоги при травмах різного характеру та опіках);
• ігрова локація (для дітей молодшої вікової категорії для проведення тематичних рухливих ігор та вправ).
   Також у Класі безпеки є чимало методичного та агітаційного матеріалу: буклети, листівки, плакати, аудіоролики, відеоролики, презентації, слайди, мультфільми, тематичні розмальовки, кросворди, тести тощо.
   Для створення цього дуже необхідного на даний час класу кожен з учителів долучався чим міг (клас облаштовано силами та власними коштами учителів). Також висловлюємо щиру вдячність начальнику Відділу освіти, культури, молоді та спорту Тиврівського ОТГ Касянчук Л.Л. за надані нові парти для даного класу, а також випускнику нашої школи (який з певних міркувань побажав залишитися неназваним) за надані для Класу засобів пожежогасіння та костюмів пожежників-рятувальників.
    Сподіваємося що такий клас стане у нагоді учням для кращого засвоєння ними основ безпеки життєдіяльності та дій в надзвичайних ситуаціях.

    Контакти

    Адреса:смт.Тиврів

    вул.Тиверська, 20

    Тел.:(04355)2-12-84

    Email:ozzsotyvrov@gmail.com