Новини

  ОЛІИПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

  Сьогодні, 12 вересня,  в рамках Олімпійського тижня, в нашому закладі було проведено улюблену усіма учнями та учителями Туристичну стежину. Ще б пак, відпочивати на природі, з друзями, з розвагами і смачним сніданком на траві люблять всі! Учні 1-4 класів відправилися до парку, а 5-11 класів - на улюблену місцину, що милує око неймовірними краєвидами надбужжя.



  Перекусивши смачними смаколиками, діти із задоволенням взяли участь у «Туристичному квесті», який для них під керівництвом педагога-організатора Бушуєвої Л.В. підготували та провели учителі старших класів. Усі завдання квесту (13 зупинок) були спрямовані на поглиблення знань та вмінь юних туристів під час походів. Зокрема,  на зупинці «Бувалий турист» діти дізналися чимало цікавої інформації, яка знадобиться під час походу; на зупинці «Наплічник» пакували туристичний рюкзак потрібним в дорозі спорядженням та речами; на зупинці «Метеопрогноз» вчилися спостерігати за природніми ознаками, які передвіщають погоду; на «Лісовій кухні» -  розпізнавали їстівні та отруйні гриби, а також дізнавалися якими дарами лісу можна посмакувати в разі необхідності. Який похід без багаття? На зупинці «Вогнище» демонстрували своє вміння розпалювати багаття та дізналися багато корисної інформації про вогнище. Вчилися долати перешкоди переправляючись «через річку» по колоді та перебираючись над «урвищем» навісним тросом. За допомогою жестів на зупинці «Показуха» передавали інформацію на відстані і розгадували її. Під час походу різне буває. Тому туристи мають знати як першу допомогу в різних ситуаціях надати і потерпілого з місця пригоди правильними способами транспортувати. Який же похід без веселої пісні? Тому й пісень українських співали і на «Привалі» веселі танці танцювали…

    Загалом захід, як і день, видався чудовим! Усі гарно відпочили, позмагались, багато цікавих знань і вмінь набрались, місцину після себе прибрали і задоволені й щасливі додому дружно почимчикували.

  Хоча у нас і були змагання (підсумки знань та вмінь підведено і буде оголошено на лінійці), але хіба важливі бали, коли перемогли згуртованість, дружба, гарний настрій і задоволення від гри, що й було метою нашого походу – вчити дітей гарно, дружно і з користю для здоров’я відпочивати.

  Тож мандруйте!  ! Лінь, тугу - відганяйте! Рідний край пізнавайте, любіть, оберігайте!                                     

  Дякую колегам за плідну співпрацю.

   

   

   



  14.09.2023 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:смт.Тиврів

вул.Тиверська, 20

Тел.:(04355)2-12-84

Email:ozzsotyvrov@gmail.com