Новини

    27 січня - Міжнародний День пам'яті жертв Голокосту.

     
      Голокост – у перекладі  з грецької означає «всеспалення, спалений цілком» - визначення масових вбивств (понад 6 млн.) євреїв у 1933 - 1945 роках у Європі.
        Історію неможливо повернути назад. Але необхідно розповісти про неї всю правду. Історія нашої Батьківщини, на жаль, має  й сумні сторінки. Україна – це країна пісні й краси, але  в роки Голокосту – це країна смерті. Смерті безвинних…
         Хроніка Голокосту – це біль і жах українського народу. 
    Голокост – трагедія, злочин проти людства, який тривалий час був закритим. Трагедія українських євреїв була не просто частиною Катастрофи у роки світової війни. Вона стала тією сходинкою, переступивши яку нацисти вирішили остаточно знищити всіх євреїв Європи.
          Учні 5-Б класу разом із класним керівником Добровольською Ольгою Анатоліївною та практичним психологом Жук Світланою Петрівною розглянули питання
     "  Чому навчають нас емоції? ",  переглянули   презентацію "День в історії. День пам'яті жертв Голокосту" , присвячену цій трагедії та написали на своїх метеликах побажання майбутнім поколінням і всім людям, які мають пам’ятати ці історичні події. Символом Голокосту став метелик. Чому саме він?  У 1943 році хлопчик із Варшавського гетто написав у своєму листі: «...найжахливіше, що в гетто метелики не живуть!»
    Метелики — це символ радості, без якої не живуть.
    Будемо пам'ятати.  Але нехай ніколи такого більше не повториться!
                           
     


    Продовження тексту новини



    27.01.2023 | Aдмін

    Вернутись назад