Позакласні заходи

 

 

Новорічне свято

Цікаво і весело провели Новорічне свято старшокласники, яке спільно підготували педагог-організатор Бушуєва Л.В., Міністерство Культури та Дозвілля учнівського самоврядування школи  та класні колективи 7-11 класів на чолі зі своїми класними керівниками. У загальному святкуванні (виступі на сцені) взяли  участь майже 90 % учнів 7-11 класів, які мали змогу не тільки розкрити свої сценічні і творчі таланти, але й долучитися до написання сценарію свята. Такі колективні творчі справи сприяють самоствердженню та саморозкриттю особистості, а також надзвичайно об`єднують членів класних колективів і в цілому учнів різних класів.

 

Новорічне свято – найулюбленіше свято учнів нашої школи.

 

 

Новорічне свято в 7-А класі

Цікаву новорічну казку-виставу за мотивами мультфільму «Крижане серце» підготували для молодших школярів учні 7-А класу, класним керівником якого є Бушуєва Л.В. Участь у виставі взяли усі учні класу. Сценарій писали всі гуртом: ідею запропонувала класний керівник, кожен сам придумав собі роль, а потім спільно написали діалоги. Колективна робота над виставою дала змогу якнайяскравіше продемонструвати дітям свої таланти і отримати море позитивних емоцій та задоволення від колективної творчої справи. Глядачі були у захваті від  «артистів». Новорічне свято подарувало дітям чимало гарних вражень та веселощів.

Благодійна акція «Новорічні подарунки нашим захисникам»

В нашій школі вже стало доброю традицією готувати подарунки під Новий рік бійцям АТО, які захищають наше мирне життя на передовій. Вже шостий рік поспіль учнівське самоврядування школи (координатором якого є педагог-організатор школи Бушуєва Л.В) проводить благодійну акцію «Новорічні подарунки нашим захисникам», до якої долучаються усі учні та учителі школи. Так і цього року ми зібрали 30 ящиків солодощів (приблизно 200 кг цукерок та 100 кг печива), щоб підсолодити нашим героям новорічні свята. Крім того, діти власноруч виготовили обереги – янголяток, малювали новорічні листівки та писали листи з вдячними словами за їх нелегку і місію, а також з вітаннями та побажаннями миру, здоров`я та всіляких гараздів і Новому році.

Ми зробили добру справу!

В 7-А класі, де класним керівником є Бушуєва Л.В., відбулася новорічна благодійна акція – виготовлення новорічних солодощів (імбирних пряників) для бійців АТО. По запрошенню класного керівника майстер-клас по виготовленню та розписуванню пряників провела одна із мам учнів цього класу – майстриня Бабаханян Лілія Петрівна. Діти дуууже старалися. Від заходу отримали багато позитивних емоцій і нових вмінь. Нехай нашим дорогим захисникам буде солодко не тільки від смачних пряників, а й від думки, що про них не забувають і дітки під час розписування смаколиків вклали частинку своєї душі і щирої вдячності героям за свій спокій.

 

 

 

 

 

  Всі новини

  Контакти

  Адреса:смт.Тиврів

  вул.Тиверська, 20

  Тел.:(04355)2-12-84

  Email:ozzsotyvrov@gmail.com