Новини

  ПРОФІЛАКТИКА БЕЗПЕЧНИХ ЛІТНІХ КАНІКУЛ

  16 червня 2023 року відбулася зустріч учнів Опорного закладу І-ІІІ ст смт Тиврів з працівниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій м.Вінниця, яку організували начальник Відділу освіти, молоді, культури, туризму і спорту Касянчук Людмила Леонідівна та провідний фахівець відділу Забезпечення заходів пожежної профілактичної роботи у Вінницькому районі Сторожук Ольга Вікторівна.
  Зустріч проводилась з метою профілактики безпечної поведінки вихованців під час літніх канікул у воєнний час.
  Начальник групи піротехнічних робіт Скрипник Тарас Леонідович ( до речі, сапер, який неодноразово працював у зоні бойових дій) показав наочно і розповів дітям про вибухонебезпечні предмети ( як вони виглядають, принцип і радіус їх дії, від чого вони можуть здетонувати) і зауважив на правилах поведінки під час їхнього знаходження.
  Водолази-рятувальники
  Уманець Олександр, Білецький Юрій, Панченко Володимир продемонстрували глядачам костюми підводних рятувальників і розповіли дітям про фронт своїх робіт.
  "Зіркою" цієї зустрічі була німецька вівчарка-рятувальниця Фріда, з якою малюки залюбки фотографувалися. Кінолог (дресерувальник Фріди) Грушевський Юрій Леонідович розповів присутнім як відбувається пошук та рятування людей з-під завалів за допомогою собак-рятувальників, дав корисні поради по дресируванню домашніх улюбленців (собак).
  Зустріч була цікаво-пізнавальною і корисною.
  Висловлюємо щиру вдячність вищезгаданим працівникам ДСНС УКРАЇНИ м.Вінниця та організаторам заходу Касянчук Людмилі Леонідівні та Сторожук Ользі Вікторівні за організацію такого корисного на сьогоднішній ( воєнний) час заходу.
   
  https://www.facebook.com/groups/466496670425850/permalink/1576810606061112/
   

     Продовження тексту новини  29.06.2023 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:смт.Тиврів

вул.Тиверська, 20

Тел.:(04355)2-12-84

Email:ozzsotyvrov@gmail.com