Новини

  ВИШИВАНКА ОБ’ЄДНУЄ СЕРЦЯ

  Гарне було сьогодні свято приурочене Всесвітньому дню вишиванки організоване спільно закладами освіти і культури Тиврівського ОТГ.  Тиврів наче проснувся, ожив, «одягнув вишиванку» барвисту, яскраву, святкову. Усі один одного вітають , наче настав День Перемоги. Адже вишиванка - це наш ідентичний код нації, це те, що вирізняє нас з-поміж інших народів. На білому полотні вишито долю народу різного кольору нитками переважно червоного ( любові)та чорного ( журби), дрібними хрестиками, що символізують кожного з нас і переплітаючись у чудовий квітчастий візерунок, демонструють душу народу - світлу, чисту, наповнену красою і любов’ю. Люблю це свято!  Воно об’єднує серця.
  На святковій виставці були представлені цікаві роботи майстринь нашої громади вишиті  різними техніками сорочки, рушники, картини, ікони. Родзинкою свята була виставка домотканих сорочок, вишитих технікою властивою Тиврівщині - низью, яку під коментар знавця української вишивки ( директора місцевого краєзнавчого музею)  А.І.Олімчук продемонстрували наші чарівні красуні - одиннадцятикласниці.  Під час свята учнями 3 класу було організовано благодійний ярмарок, з якого було зібрано 500 грн на потреби ЗСУ. Чимало учнів школи взяли участь у віночку пісень присвячених вишиванці.  Також учителями закладу було оформлено фотозону, на фоні якої гості свята залюбки фотографувалися. Ведучими цього святкового дійства були також учителі школи : ЗДЗВР Бучинська Г.Е. та Франко Т.В. Свято вдалося і запалило присутніх гарним настроєм на весь день. 
  ДЯКУЄМО НАШИМ ГЕРОЯМ-ЗАХИСНИКАМ ЗА МОЖЛИВІСТЬ ВІДЗНАЧИТИ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ У СПОКОЇ І ПІД ЧИСТИМ НЕБОМ. Будьте певні: ваш героізм та жертовність не даремні. Ми і наші українські ! діти збережемо нашу самобутність,  звичаї і традиціі, наше єство, те, що об’єднує нас у гордий, незламний, вільнолюбивий народ. 
  СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЇЇ ГЕРОЯМ ТА НЕЗЛАМНОМУ НАРОДУ!
  Носімо вишиванки! Вони так всім до лиця і об’єднують серця!
   
   
   
   


  Продовження тексту новини  25.05.2023 | Aдмін

  Вернутись назад