Новини

  Профорієнтаційна зустріч

  2 травня 2024р. доценти кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Шахіна Ірина Юріївна Уманець Володимир Олександрович здійснили профорієнтаційну зустріч у Тиврівському ліцеї Тиврівської селищної ради.  Розмова з учнями відбувалася з питань вступної кампанії в наш університет, а саме про умови вступу на спеціальність 015.39 «Професійна освіта (Цифрові технології)», стосувалася освітнього процесу, матеріально-технічної бази, вартості навчання та дозвілля студентів.
  Учнів ознайомили із діяльністю кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті, охарактеризували її професорсько-викладацький склад, наповнення інформаційно-освітнього середовища кафедри, вказали на високу конкурентоспроможність випускників на ринку освітніх послуг.
  Акцентувалася увага учнів на тому, що фахівець спеціальності «Професійна освіта (Цифрові технології)» поєднує в собі глибоку інженерну підготовку в галузі цифрових технологій, а також фундаментальну психолого-педагогічну підготовку. Інженерно-педагогічна спеціальність відноситься до спеціальностей широкого профілю.
  Студенти навчаються застосовувати графічні інтерактивні програми у режимі 3D моделювання, оволодівають методами об’єктно-орієнтованого,  логічного, системного та прикладного програмування, розроблення веб-орієнтованих інформаційних систем, застосування систем автоматизованого управління та проектування.
  Інженер-педагог може навчатися загально технічним і спеціальним (фаховим) дисциплінам у галузі цифрових технологій, може бути програмістом, фахівцем комп’ютерних технологій та обслуговувати комп’ютерні мережі на підприємствах і закладах. Фахівці такого профілю підготовки можуть займати керівні посади в районних, міських і обласних органах освіти.
  Кафедрою було підготовлено друковану рекламну продукцію про спеціальність 015.39 «Професійна освіта (Цифрові технології)», яку роздано майбутнім абітурієнтам.
  Загалом зустріч відбувалася в приємній і щирій атмосфері та викликала інтерес у старшокласників щодо подальшого навчання в університеті. У профорієнтаційному заході взяли участь учні 2 одинадцятих класів. Учнів та їх батьків було проінформовано про спеціальність «Цифрові технології», запрошено щоб особисто познайомитися з Величним Педагогічним!
  Тож дякуємо за допомогу в організації зустрічей керівництву закладу та чекаємо наших абітурієнтів на навчання!  03.05.2024 | Aдмін

  Вернутись назад